Раніше вони вважали це "аморальним": "Би-2" приїдуть з концертом в Україну після 9-річної перерви

Російський гурт Би-2 вперше за 9 років анонсував концерт в Україні. Виступ відбудеться 21 травня 2022 року на території київського ВДНГ. Музиканти приїдуть з новою програмою NewBest і вражатимуть слухачів потужним звуком та видовищними світловими ефектами, повідомляють Патріоти України із посиланням на сервіс Concert.ua.

Нагадаємо, що в 2015 році артисти відмінили концерт в столиці через війну на сході України. "Я називатиму речі своїми іменами: доки у вас не закінчиться війна, жоден нормальний артист до вас не поїде. У нас є багато друзів там. Але поки війна, їздити з піснями та танцями по Україні – аморально", – прокоментував тоді рішення колишній менеджер гурту.

В 2021 році виконавці анонсували спільний концерт з українською співачкою та піаністкою Марією Чайковською. Ціна за один квиток варіюється від 550 грн до 2 500 грн.

"Ура! Ми їдемо в Київ! Нарешті" Це буде наш перший концерт в Україні за 9 довгих років. Зустрічайте", – написали артисти на своїй сторінці в Instagram.


Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...