Раніше його називали "президентом": Кадирову надали титул "батька народу"

Скандальний глава Чечні Рамзан Кадиров отримав титул "батька народу" (чеченською мовою — "Мехк-Да"). Відповідне рішення ухвалив парламент Чечні, передають Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

"Мета цієї зміни — встановити однаковість у вживанні найменування посади голови регіону чеченською мовою, яка є державною мовою в ЧР", — заявив соратник Кадирова, голова чеченського парламенту Магомед Даудов, який і був ініціатором цієї ідеї.

Також чеченські депутати ухвалили поправку, згідно з якою глава ЧР, тобто Кадиров, забезпечує територіальну цілісність цієї республіки.

Зазначимо, що Мехк-Да – це історичний титут лідерів чеченського народу, яких обирали серед найавторитетніших старійшин на загальнонародних зборах. Мехк-да, наприклад, командував ополченням у поході та в обороні від нападу.

Раніше глава Чечні у складі РФ називався президентом. Але Путін вимагає від керівників суб'єктів у складі РФ відмовитися від цього терміну. Тому від 2011 року Кадиров іменується не президентом, а главою Чеченської Республіки.

В Україні чехи побудують патронний завод, а американці налагодять виробництво штурмових гвинтівок, - Шмигаль

вівторок, 16 липень 2024, 17:14

Україна та Чехія підписали угоди про спільне виробництво зброї. Про це під час спільної пресконференції з очільником чеського уряду Петером Фіалою розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, пише "Європейська Правда", інформують Патріоти України. ...

Міноборони Росії оголосило винагороду за перший знищений F-16 України

вівторок, 16 липень 2024, 16:59

Солдатам Збройних сил Російської Федерації, які першими знищать американський винищувач F-16 або F-15, обіцяють заплатити 15 мільйонів рублів. Про це повідомило російське міністерство оборони, зазначають Патріоти України. . Про намір виплатити цю суму...