"Раптовість, швидкість і рішучість дій": Буданов вперше розкрив секрет Харківського контрнаступу

В успіху Харківського наступу, що відбувся рік тому, ключову роль зіграло кілька факторів передають Патріоти України.

Як розповів очільник української розвідки Кирило Буданов у проккті Дмитра Комарова "Рік. Харківщина", відступ росіян, який міноборони РФ назвало "перегрупуванням", був стрімкий і хаотичний.

Наприклад, очільник ГУР Кирило Буданов назвав, що на його думку зіграло ключову ролі в успіху Харківського контрнаступу.

"Раптовість, швидкість і рішучість дій", - коротко сказав головний розвідник країни в інтервʼю Дмитру Комарову.

Крім цього, Буданов розповів про методи, якими росіяни використовуються при спробах окупації нових територій.

"Підміна реальності. Починається вона зазвичай зі зміни історії. Вони починають штучно вигадувати історію для регіонів, розповідаючи, що їх історії не існує, вона неправильна. Що все це історично російські землі, що немає там таких народів. Нам треба повернути назад свою історію. Це ми Київська Русь. Звідси все пішло. Це наші пращури і Москву палили у свій час. Київська Русь в ті часи в Константинополь заходила. Нам треба повернути свою історію, а вона славетна", - сказав Буданов.

Дивіться премʼєру авторського документального проєкту Дмитра Комарова "Рік. Харківщина" 29 вересня о 20:30 на "1+1 Україна".

За гроші можна все? Скандальний блогер Мирослав Олешко міг виїхати з України з "довідкою" за $15 тис., - ЗМІ

вівторок, 5 грудень 2023, 10:59

Скандальний блогер Мирослав Олешко, який утік з України і заявив на своєму YouTube-каналі, що люди мають радіти за нього, міг виїхати за кордон із "довідкою" за $15 тис. Про це повідомляють журналісти ТСН, посилаючись на анонімні джерела в правоохоронн...

Для маскування навіть пройшов "полон" РФ: Ексзаступник глави громади на Сумщині шпигував для ФСБ

вівторок, 5 грудень 2023, 10:50

Служба безпеки затримала ексзаступника голови громади на Сумщині, який виявився агентом Росії і збирав для окупантів інформацію про сили оборони на території області, передають Патріоти України. Дослівно: "Контррозвідка Служби безпеки викрила "законсер...