Раптово захворів: У РФ помер відомий пропагандист

У Москві раптово помер ще один кремлівський пропагандист Дмитро Литовкін. На момент смерті йому було 50 років. Про це повідомляє "Говорит Москва", передають Патріоти України.

Литовкін мав звання капітана третього рангу у запасі. Впродовж останніх років активно займався пропагандистською діяльністю. Він був журналістом державного інформагентства РФ ТАСС та вихваляв дії російських окупантів в Україні.

За даними "Независимой газеты", що Литовкін раптово захворів, його ввели у штучну медикаментозну кому. Стан не вдалося стабілізувати. Він помер у Москві.

Литокін був воєнкором "Известий" та відповідальним редактором газети "Независимое военное обозрение". Його основною діяльністю було висвітлювання тем, пов'язані з оборонно-промисловим комплексом країни-агресора РФ та її армією.

Крім того, Литовкін співпрацював із пропагандистськими телеканалами "Звезда" та "Царьград", де коментував паради військової техніки на Красній площі.

Досить часто Литовкін з'являвся в ефірі пропагандистських програм у якості "військового експерта". За пропагандистську діяльність Литовкіна нагороджували від уряду РФ. Також він отримував подяки від російського диктатора Путіна.

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...

"Кажуть, куріння вбиває": Під Мелітополем прогриміли потужні вибухи, було чутно автоматні черги - мер Федоров

субота, 3 грудень 2022, 13:53

На території тимчасово окупованої Запорізької області 3 грудня сталася "бавовна". Потужні вибухи пролунали у селі Михайлівка Мелітопольського району. Також місцеві жителі чути автоматні черги. Про це у Telegram повідомив мелітопольський міський голова ...