
У неділю, 12 липня, у тимчасово окупованому Росією Донецьку пройшов перший випуск 57 курсантів Донецького вищого загальновійськового командного училища, які поповнять лави терористів "ДНР" і "ЛНР". Відповідні фото авторства одного з ресурсів бойовиків оприлюднив на своєму Telegram-каналі офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц), дорікнувши молодим колаборантам тим, що вони приєдналися до російського агресора, передають Патріоти України.
"Сподіваюся, що кожного з цих 57 зрадників і так званих випускників-лейтенантів ДонВЗКУ в прицілі побачать мої побратими", - написав захисник.
Зазначимо, що на урочистостях особисто був присутній ватажок терористів "ДНР" Денис Пушилін, а також одіозний бойовик Едуард Басурін. Під час церемонії вручення дипломів випускники схилили коліно перед окупаційними прапорами.



ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...