
У неділю, 12 липня, у тимчасово окупованому Росією Донецьку пройшов перший випуск 57 курсантів Донецького вищого загальновійськового командного училища, які поповнять лави терористів "ДНР" і "ЛНР". Відповідні фото авторства одного з ресурсів бойовиків оприлюднив на своєму Telegram-каналі офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц), дорікнувши молодим колаборантам тим, що вони приєдналися до російського агресора, передають Патріоти України.
"Сподіваюся, що кожного з цих 57 зрадників і так званих випускників-лейтенантів ДонВЗКУ в прицілі побачать мої побратими", - написав захисник.
Зазначимо, що на урочистостях особисто був присутній ватажок терористів "ДНР" Денис Пушилін, а також одіозний бойовик Едуард Басурін. Під час церемонії вручення дипломів випускники схилили коліно перед окупаційними прапорами.



69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...