Рашисти гірші за фашистів: На Харківщині окупанти знищили будинок ветерана Другої світової війни (фото)

Російські окупанти у селищі Золочів Харківської області знищили будинок ветерана Другої світової війни Івана Лисуна. Чоловік у свої 97 років залишився без житла внаслідок чергового ворожого обстрілу населеного пункту. Про це повідомили на місцевому Telegram-каналі, передають Патріоти України.

У молодості Іван Васильович боровся з фашистською армією і боронив рідну землю від загарбників, а у старості сам став жертвою "спеціальної операції" Кремля, яка, за версією російських пропагандистів, направлена на "денацифікацію" України.

Будинок ветерана був справжнім родовим маєтком. Його побудував ще батько Лисуна. Проте це не єдиний зруйнований цивільний об'єкт на Харківщині. Регіон понад 2 місяці знаходиться під постійними авіаційними та артилерійськими ударами армії РФ.

Має залишити країну протягом тижня: Чорногорія оголосила дипломата з посольства РФ персоною нон грата

субота, 13 серпень 2022, 17:59

Міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило персоною нон грата дипломата із посольства РФ. Про це йдеться на вебсайті відомства, передають Патріоти України. Там зазначили, що діяльність російського дипломата суперечить статті 9 Віденської конве...

"Трохи жаль тупих орків, яких покинули": Кім повідомив, що увесь керівний склад окупантів втікає за Дніпро

субота, 13 серпень 2022, 17:44

Російське командування терміново переміщується на лівобережну частину Херсонської області. Така масова "евакуація" керівного складу російської армії розпочалася після виведення Збройними Силами України усіх мостів через Дніпро, завдяки яким російському...