
Встановлені на монументі Слави, що розташований на Круглій площі міста Полтави, український державний та націоналістичний стяги знову зняли. З 2014 року це трапляється вже вдесяте, зазначають Патріоти України.
Зникнення прапорів ранком суботи, 24 квітня 2021 року, помітили місцеві громадські активісти, які відразу ж звернулися до Нацполіції.
Поліція прибула на Круглу площу й зафіксувала подію.

"Прапори з "Орла", починаючи з 2014 року, зникали багато разів, а навколо того, чи повинні вони бути на монументі, серед полтавчан точаться запеклі дискусії. На сайті міськради реєстрували петиції, як про зняття, так і про залишення стягів", - пояснює полтавський портал Коло.
12 квітня на монумент Слави повернули синьо-жовтий та червоно-чорний прапори. Тоді на "Орла" встановили 10, ювілейний, раз. 9 раз прапори з монументу Слави у центрі Полтави зняли співробітники комунального підприємства "Декоративні культури". "Загалом три прапори з встановлених - втрачені безповоротно, решту вдалось відшукати", - зазначають журналісти з Полтави. >Монумент Слави на честь 100-річчя перемоги російської армії Петра I над шведськими та українськими військами у Полтавській битві 27 червня 1709 року було встановлено у 1811-му. На чавунній колоні встановлено бронзового позолоченого орла.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...