Рашисти мають кілька планів дій щодо Херсону, відступ - один із них, - Міноборони

Російські окупанти мають кілька планів дій щодо Херсону. Їхні дії на Херсонщині залежатимуть від успіхів на сході. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Тут важливо об'єктивно підходити до ситуації, тому що ворог намагається ввести нас в оману... Ми фіксуємо ознаки того, що ворог в перспективі може покидати певні території, і вони мають це в планах. З іншого боку, одночасно ми маємо ознаки того, що ворог намагається укріпитися на тимчасово окупованих територіях", - пояснила вона.

За словами Маляр, у ворога є декілька планів, "і це некоректно говорити, що буде саме так". Окупанти орієнтуються на ситуацію, у них в запасі є різні варіанти, наголосила Маляр, і відступ з Херсону - це один із таких варіантів.

Маляр сказала, що великою мірою дії ворога на Херсонщині залежатимуть від їхнього успіху на Донбасі, тому що захоплення Донецької області для них головна мета наразі.

"Йде потужна боротьба": В ОК "Південь" розкрили, яка зараз ситуація на лівому березі Херсонської області

понеділок, 25 вересень 2023, 9:55

Військові РФ хотіли б збільшити свої резерви на захопленій частині Херсонської області, але не можуть цього зробити. Наразі їм необхідно посилити свої позиції на інших двох напрямках - Запорізькому та на сході, де скоординовані резерви, передають Патрі...

Час "хапати": Місцева влада різко збільшила закупівлі перед ухваленням закону, що забере у них "зайві" гроші на ЗСУ

понеділок, 25 вересень 2023, 9:52

Одразу після ухвалення Верховною Радою закону про вилучення військових податків з місцевих бюджетів у першому читанні, місцева влада різко збільшила об‘єми закупівель, передають Патріоти України. Як свідчать данні на платформі Прозорро, яскравим прикла...