Рашисти в шоці від такого "кощунства": Обслуга Путіна виставила на торги підмосковну дачу Сталіна

Садибу "Липки-Алексіївське" в Московській області, в якій на початку 1930-х років жив Йосип Сталін, виставили на аукціон. Про це йдеться на офіційному сайті російської державної компанії "ДОМ.РФ".

Торги відбудуться 3 листопада, а початкова ціна лота становить 403,49 мільйона рублів. Повідомляється, що в XIX столітті ця ділянка належала московському голові Олександру Алексєєву, який звів на ній будинок. У 1907 році новий власник побудував на його місці новий особняк у стилі неокласицизму, який зберігся до наших днів.

Після 1917 року садибу націоналізували, а в 1932-1934 роках там проживав Йосип Сталін. У 1989 році будівлю переобладнали під реабілітаційний центр для дітей із важкими захворюваннями, а у 2004 — закрили на реконструкцію. Незабаром садибу передали під управління "ДОМ.РФ".

"Для багатьох подібних будівель сьогодні — це чи не єдина можливість дати їм "друге життя", довести до ладу і повернути в культурний і суспільний контекст", — сказав директор держкомпанії Микола Сарокваша.

У Держдумі проти продажу дачі Сталіна

Перший заступник голови комітету Держдуми з інформаційної політики, інформаційних технологій та зв'язку Олександр Ющенко розкритикував рішення про продаж садиби. За його словами, не можна розпродавати об'єкти, що мають історичну цінність.

"Щодо дачі Сталіна — її продаж не просто велика помилка, а злочин щодо своїх поколінь. Це може просто далеко зайти, за логікою, що щось продадуть і відреставрують, можна і вежу Кремля продати", — заявив Ющенко.

"Краще було б передати зброю": Польський міністр оборони висловився про ідею введення військ в Україну

неділя, 3 березень 2024, 7:56

Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш прокоментував заяву президента Франції Емманюеля Макрона щодо можливої присутності військ НАТО в Україні, заявивши, що кращим варіантом було б відправити військову техніку, передають Патріоти України. "Це ...

Москва кинула на м'ясо те, що до останнього берегла як зіницю ока: ISW проаналізував масові втрати російських літаків в Україні

неділя, 3 березень 2024, 7:49

Путіну ввижається скора перемога на Донбасі, диктатор марить новими кривавими здобутками до дня своїх перевиборів 17 березня. Російські окупанти для досягнення тактичних переваг на Авдіївському напрямку готові ризикувати подальшими втратами своїх літак...