Рашисти знов атакували цивільні порти Одещини: Одна людина загинула, вісім постраждали. Пошкоджено судна "OPTIMA" та "NS Moon"

Війська РФ здійснили чергову атаку на портову інфраструктуру Одещини: одна людина загинула, пошкоджено два цивільних судна. Про це повідомив у телеграм-каналі віцепрем’єр-міністр з відновлення України - міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба, передають Патріоти України.

За його словами, 14 жовтня Росія вкотре здійснила обстріл Одеського порту.

Жертви ворожого удару

"Внаслідок атаки одна людина загинула, ще вісім постраждали. Всі цивільні", - зазначив він.

Пошкоджені судна

"Також пошкоджень вже вдруге зазнало суховантажне судно під прапором Палау "OPTIMA". Тиждень тому це судно вже було пошкоджено внаслідок обстрілу балістикою. Тоді постраждали іноземці - члени екіпажу. Інше пошкоджене сьогодні судно, "NS Moon", ходить під прапором Белізу", - уточнив Кулеба.

Окрім того, як зазначається, під час атаки було пошкоджено склад зернових, вантажні крани, складські приміщення, техніка, будівлі філії Адміністрації морських портів, автомобілі.

"Ворог вкотре звітує про начебто влучання у військові об’єкти. У реальності - цілі одні й ті самі: цивільні судна, зерносховища, термінали. Інфраструктура, завдяки якій ми забезпечуємо продовольчу безпеку світу, яку росія вкотре ставить під загрозу, нівелючи всі норми міжнародного права", - резюмує віцепрем’єр.

Москва знову переживає масовану атаку дронів - Собянін (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 7:36

Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 22 червня

понеділок, 22 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: