"Расскажите, как умирает ваше село, названное в честь Путина": Телеведуча Мосейчук звернулась до російських пропагандистів (відео)

У прямому ефірі програми "Право на владу" її ведуча Наталія Мосейчук звернулася до російських пропагандистів, повідомляють Патріоти України.

Так, телеведуча закликала представників "зомбоящика" не обговорювати Україну, а натомість озвучувати проблеми власної держави. "Щодо "зомбоящика", який кожного вечора обробляє свій народ лайном, я маю на увазі російський народ. Шановні або нешановні росіяни! Вы лучше расскажите, как умирает ваше село, названное в честь вашего президента Путина. Вы лучше расскажите про ход дела в Гааге про убийство 300 человек в малазийском "Боинге". Вы лучше расскажите о том, как живёт Россия "за поребриком", потому что у вас за поребриком начинается "Китайская народная республика" - и очевидно, вас то, что происходит за Уралом, не интересует.

Вы лучше расскажите про провал вашей вакцинации, потому что у вас в Москве не хватает коек. Вы также расскажите про своих нацистов, которых нанимают для мордобоя власть имущие. Вы расскажите о том, как в вашей идеологии уживаются убиенный царь-батюшка и Владимир Ильич Ленин. Ну и расскажите, почему вашего президента не хотят видеть в приличном обществе", - заявила Мосейчук.

Джерело: ТСН.ua

​«Зеленському важко. Але мало хто розуміє природу цієї важкості»: Арестович розповів про щоденний подвиг «видатного лідера сучасності»

неділя, 25 липень 2021, 11:32

Президенту Володимиру Зеленському важко грати за правилами великої політики. Він прагне до конкретики під час різноманітних дипломатичних переговорів, а це шокує партнерів України. Про це у інтерв’ю «Главкому» розповів радник голови Офісу президента Ан...

Пристрасті по "Спутніку V": Росія влаштувала в Аргентині "критичні проблеми з вакцинацією"

неділя, 25 липень 2021, 11:20

Південноамериканська країна ніяк не може отримати законтрактовану вакцину, щодо якості котрої до того ж є великі сумніви. Контракт на постачання російської вакцини від коронавірусу "Супутник V" в Аргентину опинився під загрозою розриву. Влада цієї краї...