Разом із надбавками за дисертацію та відрядження: Прес-секретар Зеленського розповіла про свою зарплату (відео)

Згідно з постановою Кабміну, посадовий оклад спікера глави держави становить 15 720 грн.

Юлія Мендель. Фото: Деловая столица.

Прес-секретар президента України Юлія Мендель отримує приблизно 25 тисяч грн. в місяць за свою роботу. Про це вона розповіла в бесіді з журналісткою Наталією Влащенко, передають Патріоти України.

«25. Трошки більше іноді. Ну як 25... Там 15, потім якісь ось надбавки: за мову, за дисертацію, за ще щось ... І потім я літаю (у відрядження - ред.), І там, типу, 100-200 доларів, ось десь так», - сказала вона. Зазначимо, що, згідно з постановою Кабміну, посадовий оклад спікера глави держави становить 15 720 грн.

"Украина не в состоянии вести современную войну. Армия хуже в 10 раз, чем в 1990-е... Все установки могут быть расстреляны без захода на Украину", - Зюганав закликав 23 квітня визнати "ЛДНР"

середа, 21 квітень 2021, 19:48

Керівництво Росії має офіційно заявити про те, що захищатиме своїх співвітчизників на Донбасі усіма засобами, включаючи військові, сказав лідер КПРФ Геннадій Зюганов в інтерв'ю Telegram-каналу «Радіоточка НСН» , зазначають Патріоти України. «Я бы давно...

Співає ту саму пісню, що і Гіркін?: Симоньян назвала міста України, які "потрібно захопити" першими (відео)

середа, 21 квітень 2021, 19:44

За її словами, чим сильніша інтеграція України до складу НАТО, тим більше у Росії підстав розпочати повномасштабну війну проти України з захопленням кількох її областей на сході країни. За словами Симоньян, мова "як мінімум" йде про Одесу, Харків і Мар...