"Разом ми переможемо!": Резніков показав, як нова партія 155-меліметрових САУ, котрі передала Латвія, нищить російських окупантів

ЗСУ наразі вже мають близько 300 високоточних великокаліберних гаубиць натівського зразка, котрі протистоять на полях бою приблизно 900 застарілим радянської розробки. Якість все більше перемагає кількість.

Партія M109 (155-меліметрові самохідні гаубиці виробництва США, котрі вражають цілі до 30 км.-ред.), які нещодавно прибули з Латвії в Україну вже беруть участь у знищенні російських загарбників, повідомляє міністр оборони Олексій Резніков, передають Патріоти України.

"Ще 6 гаубиць M109, які нещодавно прибули в Україну з Латвії , вже показують результати на полі бою", - констатує високопосадовець у Twitter.Резніков подякував латвійському колезі за "непохитну підтримку". "Разом ми переможемо!" – зазначив міністр оборони.

Союзники Росії Китай та Індія закликають до переговорів про припинення війни в Україні

неділя, 25 вересень 2022, 12:30

Китай та Індія закликали припинити війну в Україні шляхом переговорів, не надавши потужної підтримки традиційному союзнику Росії, передають Патріоти України. Як пише The Guardian, голова МЗС Росії Сергій Лавров, виступаючи на Генасамблеї ООН, заявив, ...