Матиме особливі цілі: ЄС націлився на створення в Україні військової місії

В Україні може бути створена військово-консультативна та навчальна місія Європейського Союзу з метою вдосконалення військової освіти. Різні варіанти створення місії будуть обговорені послами країн ЄС у четвер, 16 вересня. Таку інформацію в своєму Twitter-акаунті поширив журналіст "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк, що ознайомився з проектом відповідного документа, передають Патріоти України.

Проект містить чотири варіанти функціонування місії, один з яких передбачає підтримку української держави шляхом посилення її військового потенціалу. Решта варіантів не настільки глобальні і оцінюються як доповнення до чинної цивільної місії. Зокрема, мова може йти про експертну роботу при представництві ЄС в столиці України. До складу потенційної місії пропонується включити 60 співробітників, які займуться консультуванням Департаменту освіти Міноборони та Генштабу по реформі професійної військової освіти.

Довідка Консультативна місія ЄС щодо реформи сектора громадянської безпеки в Україні функціонує з 1 грудня 2014 року. Кількість її співробітників складає більше 300 осіб. Вона є неозброєною, невиконавчою місією з центральним офісом в Києві.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...