Разом переможемо навалу Москви або загинемо: Польща запрошує Україну до нового формату співпраці

Бартош Ціхоцький. Фото: скріншот з відео.Польща запропонувала Україні новий дипломатичний формат співпраці. До альянсу будуть залучати країни Балтії, Чехії, Угорщини, Словаччини і Румунії. З такою ініціативою виступив посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький, повідомляють Патріоти України із посиланням на телеканал "Дім".

Дипломат зазначив, що останнім часом ситуація в світі стрімко погіршується. Цьому сприяє завершення будівництва скандального "Північного потоку - 2", зустріч Джо Байдена і Володимира Путіна в Женеві, а також зміна влади в Афганістані і криза в Білорусі. Запропонований новий формат взаємодії буде спрямований на посилення спільного подолання викликів.

"Ми всі, тільки в різному масштабі, в небезпеці. Звичайно, становище України гірше через те, що ви не в ЄС і не в НАТО", - прокоментував Ціхоцький. Однак, за його оцінкою, ситуація в країнах Східної Європи також змушує задуматися про необхідність додаткових заходів безпеки. "Ми повинні спільно знайти відповіді на ці виклики, на ці загрози", - запропонував дипломат.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.