"Разом в окопах вмирати": У Росії мобілізовані побилися з поліцейськими (відео)

У Росії мобілізовані влаштували бійку з поліцейськими та росгвардійцями перед посадкою в автобус. Про це пише "Медіазона", передають Патріоти України.

У робочому селищі Большеріччя в Омській області мобілізовані громадяни РФ побили поліцейських і росгвардійців за "хамство та грубість". Чоловіки почали вигукувати, що заберуть працівників охоронної системи РФ разом із собою "вмирати в окопи".

Після невеликої бійки мобілізовані росіяни все ж таки сіли в автобус і вирушили заданим маршрутом. Відео, зважаючи на все, було знято жінками, які прийшли проводжати своїх чоловіків на війну. "Ну, у людей стрес, що ви хочете... Комусь страшно, хтось радий", — каже голос за кадром.


"Запальна" ніч у Криму знищено стратегічний міст, і загалом понад 60 цілей

вівторок, 23 червень 2026, 15:10

У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...

ВПК Путіна не отримає важливу сировину: Ракети знищили завод у Бєлгородській області, залишились самі руїни

вівторок, 23 червень 2026, 14:56

У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...