"Разумков і Зеленський у режимі взаємозалежності. Як гадюка, що пливе на черепасі": Політолог розповів, чи варто спікеру ВР боятися відставки

Офіс президента Володимира Зеленського готує зміни у Кабміні, щоб створити димову завісу для суспільства. Але прем'єра Дениса Шмигаля поки не чіпатимуть, бо він лояльний до глави держави. Не готові на Банковій і посунути спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Таку думку висловив політолог Віктор Бобиренко, передають Патріоти України.

"Разумкова як конкурента Зеленського хочуть прибрати. Але зараз питання не підніматимуть, бо можуть втрати більшість у парламенті. Разумков і Зеленський у режимі взаємозалежності. Як гадюка, що пливе на черепасі в океані. Якщо буде стабільні 226 голосів без спікера, Разумкова тут же знімуть", – каже Бобиренко.

Додає: "Міністрів мінятимуть. Потрібно призначити лояльних до Зеленського людей, щоб не мали власних амбіцій. Треба створити димову завісу переформатування уряду. За Дениса Шмигаля поки тримаються. Він влаштовує президента слухняністю. Озвучує все з Офісу президента. Шмигалем пожертвують виключно тоді, коли все буде погано. Наприклад, у зв'язку із підняттям тарифів. Шмигаль дуже залежить від рейтингу Зеленського".

Кожен із депутатів "Слуги народу" зараз думає, чи потрапить він у список на наступних виборах, коментує політолог новий сезон у парламенті. "Верховна Рада працює у звичному режимі. Законопроєкти напрацьовані. Ті, що приймали у другому читанні, пройшли комітети, через фракції. Було зрозуміло, за що голосуватимуть. Тому виносили ті проєкти, в яких були впевнені, що матимуть більшість. Спотикання можливо буде у питанні бюджету", – говорить Бобиренко.

Нинішня Рада – несамостійний орган, говорить політолог. "Закони напрацьовують не уряд та депутати, а Офіс президента. Всі правильні коми розставляють саме у кабінеті Єрмака. Депутати слідкують за лінією партії", – каже Бобиренко.

Джерело: Gazeta.ua

З архіву ПУ. Як Дніпро потерпає через перекриття Північнокримського каналу: Які Москва та її п'ята колона вигадує "страшилки", щоб змусити дати воду окупантам і що на це кажуть фахівці

субота, 18 вересень 2021, 1:00

в Херсонській області заболочених територій взагалі не спостерігається Андрій Пузанов. Підконтрольні Кремлю чиновники Криму, російські пропагандисти та деякі українські політики котрий рік поспіль переконують, що Україна потерпає через перекриття Півн...

На годиннику була інша дата: У РФ показали, як Путін сьогодні проголосував на виборах онлайн, але щось пішло не так (фото, відео)

п’ятниця, 17 вересень 2021, 22:45

Ще для дистанційного голосування в Росії потрібен мобільний телефон, якого у президента країни-агресора немає. Президент Росії Володимир Путін, який перебуває на самоізоляції, 17 вересня вперше в житті проголосував дистанційно на виборах до Держдуми. О...