Разумков натякнув Вакарчуку, чи світить йому крісло прем'єра (відео)

Дмитро Разумков уникав прямих відповідей на питання про ключові призначення після виборів в Раду.

Дмитро Разумков. Фото: LIGA.net.

Лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков натякнув, що перший номер "Голосу" Святослав Вакарчук не стане новим прем'єр-міністром України. Про це уродженець Бердичева заявив під час спілкування з журналістами в штабі партії в понеділок, 21 липня, передають Патріоти України.

Разумков уникав прямих відповідей на питання про ключові призначення після виборів в Раду. Він запевнив, що на пост прем'єра претендуватимуть лише професійні економісти, про що напередодні говорив Володимир Зеленський. "Що стосується якостей прем'єра - президент вчора конкретно назвав ті риси, якими повинен володіти майбутній прем'єр-міністр України", - сказав Разумков.

"Давайте подивимося на результати "Голосу", "Слуги народу"... Що стосується нашої політичної сили, у нас є достатньо людей, які зможуть справлятися з тими викликами, які стоятимуть перед командою. Я впевнений, що мінімум по 2-3 кандидатури на кожну посаду у нас є", - додав політик.

У Пентагоні вже очікують: Нова гонка озброєнь поховає Росію

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:16

Марк Еспер зазначив, що насправді в ситуації, що склалася, «немає нічого хорошого».

Не схотів бути "слугою"? Консультант шоу "Слідство ведуть екстрасенси" відмовився від місця в Раді

четвер, 22 серпень 2019, 23:28

Андрій Лисюк за власним бажанням відмовився від депутатського мандата. Центральна виборча комісія заявила, що обраний на виборах до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу" експерт-криміналіст шоу "Слідство ведуть екстрасенси" Андрій Лисюк відмо...