Разумков розповів, як у перший же день роботи спікером "умив" Зеленського з ОПУ, котрий хотів увімкнути супер-"турборежим"

Колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, який прийшов в IX скликання Парламенту під першим номером в списку президентської партії "Слуга народу", не вважає, що між ним і главою держави Володимиром Зеленським коли-небудь був конфлікт. При цьому у них неодноразово траплялися "жорсткі дискусії". Парламентарій розповів в інтерв'ю, що одна з таких дискусій сталася ще до початку роботи нинішнього парламенту, передають Патріоти України.

В кінці серпня Зеленський і на той момент керівник Офісу президента Андрій Богдан звернулися до нього з пропозицією прийняти в перший день роботи Верховної Ради 73 або 74 закони, щоб ця цифра відповідала кількості відсотків, набраних президентом на виборах. Разумков виступив проти такої ініціативи, так як вона порушує законодавство і всі існуючі регламентні норми.

У суперечці з президентом і його Офісом він підкреслював, що згодом такі закони будуть визнаними такими, що не відповідають Конституції, а їх ініціаторам загрожувало б кримінальне переслідування. "В принципі, це був би через деякий час "термін". Давайте відверто називати речі своїми іменами", - сказав екс-спікер. За словами Разумкова, в результаті питання поставили на голосування всередині фракції. 60% не підтримали пропозицію президента, і Зеленський відмовився від свого плану.

Джерело: Цензор.НЕТ

В одному із торгових центрів окупованого Донецька сталася "бавовна" (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:50

Як повідомляють у проросійських пабліках, у Ворошилівському районі російські засоби ППО нібито перехопили ракету, передають Патріоти України.

Ні, це не "добровольці": Хто у Росії отримав найбільші гранти на "допомогу Донбасу"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:29

Російська православна церква і "письменник" Захар Прилєпін отримали найбільший грант з тих, що виділили в Російській Федерації на "допомогу Донбасу". Йдеться про суму майже в 115 мільйонів рублів. Про це голова Фонду президентських грантів Ілля Чукалин...