Разумков розповів, кого "Слуга народу" запропонує на посаду спікера

Партія президента також запропонує на пост першого заступника голови Верховної Ради представника Зеленського у парламенті Руслана Стефанчука.

Дмитро Разумков. Фото: Українська правда.

Партія "Слуга народу" запропонує кандидатом на пост спікера Верховної Ради голову партії Дмитра Разумкова. Про це Разумков заявив у суботу в Трускавці після 40-хвилинної зустрічі членів партії з президентом Володимиром Зеленським, передають Патріоти України.

"На сьогоднішній день партія буде пропонувати мене в якості кандидатури на пост спікера Верховної Ради", - сказав він. Глава партії додав, що "Слуга народу" запропонує на пост першого заступника голови Верховної Ради представника президента у парламенті Руслана Стефанчука.

"Ми озвучили наші кадрові позиції за посадами, які буде пропонувати партія "Слуга народу" в майбутній Верховній Раді. Були кадрові пропозиції по президії, по главам комітетів і їх керівництву", - сказав Разумков.

"Мер" і х#й, - Скандальний "слуга народу" на тлі непристойного слова записав агітаційний ролик і помилився в підписі до нього (відео)

неділя, 31 травень 2020, 19:58

Починається ролик на Шулявському мосту, на одній з опор за спиною нардепа видно слово "х#й". Нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський заявив, що втомився від "туєвого" міста та "туєвого" мера і планує брати участь у праймеріз політсили на цей пос...

"Слуга народу" Тищенко, згідно з декларацією, живе на саму зарплату, однак все при цьому в "велюрі"

неділя, 31 травень 2020, 19:45

Заступник глави фракції "Слуга народу" та народний депутат Микола Тищенко за 2019 рік заробив 596 154 гривні. А також купив Mercedes за 2,6 мільйона гривень та має понад 9 мільйонів гривень готівки. Заступник глави фракції «Слуга народу», народний депу...