"Реалізація Мінських угод - це розгромний програш у російсько-українській війні", - Дмитро Ярош

Засновник і командир Української добровольчої армії державний та політичний діяч Дмитро Ярош заявив, що реалізація Мінських угод веде до поразки у війні з Росією. Про це Ярош написав у facebook, передають Патріоти України.

На його переконання, реалізації Мінських угод українці не мають допустити в жодному разі. "Повторюсь у сотий раз: реалізація так званих Мінських угод - це розгромний програш у російсько-українській війні та знищення державності України. Цього украінці не мають допустити ні в якому разі… Наша Війна за Незалежність завершиться перемогою, щоб там не планували собі вороги, боягузи, "какаяразніца", дурні тощо. Інші варіанти відсутні. Слава Україні!", - написав Ярош.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

"Никакой Крымский мост не может изменить реальную географию и историю": Портников прокоментував поразку Путіна із позовом в ЄСПЛ

неділя, 25 липень 2021, 12:46

РФ, подавши перший в своїй історії міждержавний позов проти України в ЄСПЛ, розписалася у власній невдачі з Кримом. Про це повідомив відомий український журналіст і телеведучий Віталій Портников у YouTube-блозі, передають Патріоти України. Портников за...