"Реально обоср***сь": Глава Дагестану вилаяв військкомів (відео)

Військкоми міста Дербент у Дагестані заявили, що до військкоматів має з’явитися усе чоловіче населення міста. Про це повідомляє "Медуза", передають Патріоти України.

Глава російського регіону Сергій Меліков розкритикував чиновників після того, як Дербентом почали їздити авто рятувальників, які через гучномовці закликали "всіх громадян чоловічої статі терміново з'явитися у військовий комісаріат" з паспортами та військовими квитками. В адміністрації Дербента сказали, що оповіщення організували "на прохання військкомату через машини управління ЦО і НС".

"Як може військком Дербента зі схожим текстом відправляти людей? - запитав Меліков. - "Всім громадянам чоловічої статі міста Дербента". Ви мені скажіть, що це, ****, за ідіоти!... Ви що, дебіли, ***? Хто їх уповноважив їздити містом?", - вилаявся глава Дагестану.

Як виглядають бункери, у яких ховається Путін: Опозиціонер розповів про цілі підземні міста хазяїна Кремля

понеділок, 5 грудень 2022, 18:25

Російський президент Володимир Путін боїться за власне життя, тож активно розбудовував систему підземних бункерів для себе. Під землею диктатор набудував цілі міста з палацами, де облаштовані системи автономного очищення повітря, автономної подачі води...

"Сказали штурмувати Бахмут, бо наступ на Кримський міст": Українські бійці взяли в полон російського зека з ПВК "Вагнер" (відео)

понеділок, 5 грудень 2022, 17:56

Бійці Збройних сил України взяли у полон російського окупанта. Ним виявився зек із ПВК "Вагнер". Загарбник розповів, що його звільнили із в'язниці, щоб штурмувати Бахмут Донецької області, передають Патріоти України. . Відповідне відеоінтерв'ю опублік...