"Реальний шлях до закінчення війни": Харківська міськрада першою підтримала "формулу Штайнмаєра"

Харківська міськрада закликала утриматися від акцій "Ні капітуляції".

Харківська міськрада. Фото: Вікіпедія.

Харківська міськрада підтримала "формулу Штайнмаєра". Депутати ухвалили звернення до президента України Володимира Зеленського, передають Патріоти України.

"Ми вважаємо "формулу Штанмаєра" єдиним на сьогодні реальним шляхом до закінчення війни. Відведення військ є не відступом, а кроком вперед до ще більшого припинення вогню, а отже, і смертей", – йдеться в тексті звернення.

Депутати виступили за розформування незаконних збройних формувань на Донбасі та забезпечення контролю над кордоном. Також вони схвалюють проведення місцевих виборів згідно з українським законодавством. Харківська міськрада закликала утриматися від акцій "Ні капітуляції".

"Ця формула не легалізує бойовиків, а навпаки, передбачає повернення українського законодавства і правопорядку на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей. Відмова від неї в рамках "нормандського формату" залишить президента без аргументів на підтримку України з боку таких потужних союзників, як Німеччина й Франція", – сказано в документі.

Звернення до Зеленського підтримали 53 депутати, 12 проголосували проти, ще двоє утрималися. Варто зазначити, що міськрада Харкова стала першим органом місцевої влади, що підтримав "формулу Штайнмаєра".


Хіти тижня. Зеленський терміново звернувся до українців через відкриття ринку землі (відео)

середа, 13 листопад 2019, 4:00

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на сьогодні українці не є повноцінними власниками своєї землі, як це записано в Конституції, передають Патріоти України. Причина в тому, що держава не дала їм можливості володіти нею. "Держава не створ...

Хіти тижня. У Києві влаштували обшуки у знаменитій ветеранській піцерії: Засновник записав відеозвернення

середа, 13 листопад 2019, 2:00

Йдеться про ресторан на вул. Софіївська, 8. Правоохоронці у вівторок, 5 листопада, провели обшуки в піцерії Pizza Veterano в Києві, яку заснували ветерани війни на Донбасі. Про це повідомив засновник закладу Леонід Остальцев на своїй сторінці у Faceboo...