"Реальний шлях до закінчення війни": Харківська міськрада першою підтримала "формулу Штайнмаєра"

Харківська міськрада закликала утриматися від акцій "Ні капітуляції".

Харківська міськрада. Фото: Вікіпедія.

Харківська міськрада підтримала "формулу Штайнмаєра". Депутати ухвалили звернення до президента України Володимира Зеленського, передають Патріоти України.

"Ми вважаємо "формулу Штанмаєра" єдиним на сьогодні реальним шляхом до закінчення війни. Відведення військ є не відступом, а кроком вперед до ще більшого припинення вогню, а отже, і смертей", – йдеться в тексті звернення.

Депутати виступили за розформування незаконних збройних формувань на Донбасі та забезпечення контролю над кордоном. Також вони схвалюють проведення місцевих виборів згідно з українським законодавством. Харківська міськрада закликала утриматися від акцій "Ні капітуляції".

"Ця формула не легалізує бойовиків, а навпаки, передбачає повернення українського законодавства і правопорядку на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей. Відмова від неї в рамках "нормандського формату" залишить президента без аргументів на підтримку України з боку таких потужних союзників, як Німеччина й Франція", – сказано в документі.

Звернення до Зеленського підтримали 53 депутати, 12 проголосували проти, ще двоє утрималися. Варто зазначити, що міськрада Харкова стала першим органом місцевої влади, що підтримав "формулу Штайнмаєра".


Засоби ППО та снаряди: Міноборони Швеції просто зараз поставляє Україні рекордну партію зброї

вівторок, 23 квітень 2024, 8:05

Парламент Швеції минулого місяця ухвалив фінансування нового пакета допомоги для України в обсязі 650 мільйонів євро, він передбачає постачання систем протиповітряного захисту та артилерійських снарядів, які надходять в Україну просто зараз. Про це нап...

Нею, ймовірно, знищили Трипільську ТЕС: Скільки ракет Х-69 може бути в Росії

вівторок, 23 квітень 2024, 7:57

На даний час Росія може мати близько 55 модернізованих ракет Х-69, які є новою загрозою для України. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Загрози з боку Росії та мобілізація по-новому. Що чекає Україну влітку на фронті та у тилу", передають Патріот...