Поки Росія загрожує світові ядерною зброєю, "друга армія світу" намагається хоча б за копійки збути вкрадене у українців. Іншими словами, вкрадені у українців речі все частіше стали з’являтись в Росії. На найбільшому російському сайті безкоштовних оголошень окупанти, вочевидь, після ротації, викладають навіть вкрадені дрібняки. При цьому, в описі свого товару вказують, що річ "крадена у украинца" або знята з полоненого, зазначають Патріоти України.
Так днями на цій інтернет-платформі з’явилось оголошення про продаж української монети номіналом 5 копійок. Автор об’яви пише, що хотів би отримати за свій товар 30 російських рублів, що еквівалентно 13 грн. 45 коп.
В описі свого товару росіянин зазначив: "Монета, крадена у Украинца", до цього автор додав адресу, де можно забрати ці 5 копійок. Йдеться про вулицю Леніна, 77 станиці Медведівської Краснодарського краю. За даними Google-сервісів, відстань від України до цієї станиці становить більше 1200 км. Тобто монета подолала цей шлях, щоб бути проданою за ціну, яка навіть не дорівнює вартості проїзду в громадському транспорті Краснодара.
Автор іншого оголошення зараз намагається продати за 27 тис. російських рублів берці. Росіянин хизується тим, що це взуття раніше належало українському військовополоненому. В своєму оголошенні автор допустив безліч граматичних помилок, але при цьому рекламує товар як "історичний".
"Берцы с плeнoгo. мне их подарили я некогда не состаял не в каких структурах. Вещ историческая редчайшая модель 2021г успейте купить отличная инвестиция с годами будит только дорожать и дорожать, пока не займёт место в музее", - написав він.
Прибічник окупантів написав, що товар знаходиться в дагестанському Хасав'юрті на вулиці Грозненській.
Чому для окупантів важливо хизуватись краденими речами, навіть такими дрібницями, як вилученими з обігу монетами – на це питання дав відповідь український соціально-політичний психолог Валентин Кім.
"В російському суспільстві до історії крадіжок у українців, до історії «трофеїв» ставляться позитивно. Тому використовують це як засіб підвищення вартості своє торгової позиції. Росіяни намагаються продати такі товари, надаючи їм символічного значення.Для них це річ, яка відібрана у ворога. Неважливо, чи вона відібрана у дітей, чи у літніх людей, чи у військових. Ми для них – вороги. Навіть відібрана пачка цигарок з українським шрифтом буде для росіянина символом його національного геройства", - каже Валентин Кім.
Снайпери 3 окремого загону Центру спеціального призначення "Омега" нейтралізували російських піхотинців. Окупанти саме пересувались по воді у Херсонській області, передають Патріоти України. . У ролику видно, як українські оборонці ціляться та влучают...
Президент Польщі Анджей Дуда зустрівся в суботу у Вашингтоні з главою Білого дому Дональдом Трампом і представив йому свою точку зору на війну в Україні. Про це він повідомив після зустрічі Трампом в ефірі польського телеканалу Republika, передають Пат...