
Російські окупанти хочуть закріпитися в Дніпропетровській області, щоб заявити про свою присутність у ще одному регіоні України. Про це заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Дніпро" Віктор Трегубов в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
"Стратегічного особливого сенсу для росіян іти на Дніпропетровську область немає. Там чисте поле і невеликі населені пункти посеред нього. Там немає агломерації, там немає панівних висот, як у Донецькій області. Судячи з усього, їм це потрібно з політичною метою, щоб заявити, що вони присутні у великій кількості українських областей", - пояснив він.
Трегубов підкреслив, що росіяни намагалися втриматися в окремих населених пунктах Дніпропетровської області на кордоні з Донецькою областю. Проте українські бійці змогли відкинути ворога.
Також речник ОСУВ "Дніпро" розповів, що російські підрозділи, які перебували під Добропіллям на Донеччині, оточені та ліквідовуються. "Принаймні зараз російські підрозділи, які пішли безпосередньо до Добропілля, ці "клешні краба" були відрізані й оточені. Тому їм там залишатися недовго", - сказав Трегубов.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...