
У соціальних мережах жителі непідконтрольного Україні Донецька повідомляють, що 15 липня в районі Олександрівки близько 21:00 прогримів потужний вибух, вибухову хвилю від якого відчули жителі сусідніх районів, передають Патріоти України.
«До сих пор так и не нашел информации, что это было на 12-й и в Александровке в 21ч. Судя по всему этот душераздирающий взрыв, сопровождавшийся треском — была детонация чего-то очень-очень мощного, или попадание в склад БК. У меня на Петровке за 9 км двери открыло!».
Донеччани підозрюють, що на позиціях НЗФ вибухнули боєкомплекти, а «влада республіки» це приховує:
«Люди на 12-й наверно до сих пор в шоке. Оттуда звонили сразу после происшествия и охреневали от силы взрыва… Бедные люди ((((резко такой сильный взрыв, что волна даже до меня дошла»;
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...