"Редко бывает, чтобы настолько мощно": Донеччани повідомили про вибух у місті, який замовчує "влада"

У соціальних мережах жителі непідконтрольного Україні Донецька повідомляють, що 15 липня в районі Олександрівки близько 21:00 прогримів потужний вибух, вибухову хвилю від якого відчули жителі сусідніх районів, передають Патріоти України.

Користувачі пишуть, що до сих пір немає ніякої інформації про те, де саме стався вибух і що послужило його причиною. Очевидці обурюються, що місцеві пабліки мовчать про подію:

«До сих пор так и не нашел информации, что это было на 12-й и в Александровке в 21ч. Судя по всему этот душераздирающий взрыв, сопровождавшийся треском — была детонация чего-то очень-очень мощного, или попадание в склад БК. У меня на Петровке за 9 км двери открыло!».

Донеччани підозрюють, що на позиціях НЗФ вибухнули боєкомплекти, а «влада республіки» це приховує:

«Люди на 12-й наверно до сих пор в шоке. Оттуда звонили сразу после происшествия и охреневали от силы взрыва… Бедные люди ((((резко такой сильный взрыв, что волна даже до меня дошла»;

«Был слышен невероятной сильный треск и взрыв, по всему району ударная волна. И никто не знает, что это»;
«Подозрительно это все. Но как бы там ни было, мои родственники которые были там, почти в эпицентре, немножко в шоке до сих пор… ((((редко такое бывает, чтобы так мощно. А хотелось бы, чтобы и вообще не было».

"Призначають коханок": Фейгін розповів, чому Поклонській у Росії не дають "впасти до кінця"

понеділок, 18 жовтень 2021, 18:25

Так звана "прокурорка" Криму Наталія Поклонська, яка у 2014 році допомагала окупантам захоплювати півострів, нібито перебуває в "матримоніальних стосунках" з одним із високопоставлених чиновників Росії. І саме тому вона досі "не впала до кінця". Таку т...

Резонанс тижня. Законна дружина такого не стерпіла. На прощання з Антоном Поляковим прийшла його коханка, виник скандал (фото)

понеділок, 18 жовтень 2021, 17:00

Попрощатися з депутатом Антоном Поляковим, який помер у Києві 8 жовтня при загадкових обставинах, прийшла його колишня співмешканка нардеп Ганна Скороход. Про це пише PavovskyNews, зазначають Патріоти України. На церемонії у Чернігівській філармонії бу...