Рейд РДК у Бєлгородську область: ЗМІ опублікували відео захоплення в полон російських військових

Рейд РДК у Бєлгородську область: ЗМІ опублікували відео захоплення в полон російських військових

У російських Telegram-каналах тиражуються ролики передбачуваного захоплення в полон російських військових під час вилазки бійців "Русского добровольческого корпуса" (РДК) у Бєлгородській області, що відбулася напередодні, передають Патріоти України.

Немає відомостей про кількість захоплених осіб, як і про те, де знімалися ці ролики. В одному з них боєць РДК згадує про "полонених прикордонників". В іншому — зв'язаний чоловік у військовій формі називає себе мобілізованим уродженцем Тверської області.

За словами авторів публікації, на викладених кадрах — 48-річний Олексій Бєляєв з міста Кашин Тверської області. Журналісти посилаються на свідчення колишньої дружини полоненого росіянина.

Нагадаємо, що вчора представники РДК і ЛСР річкою Сіверський Донець дісталися населеного пункту Нова Таволжанка. За інформацією, розміщеною російськими пабліками, 20 добровольців зайняли три житлові будинки в населеному пункті. Потім розпочався бій із підрозділами російського Міноборони.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...