
В Одесу після тривалого ремонту повернувся корабель ВМС України - рейдовий буксир "Яни Капу", що побував у російському полоні. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Армія Інформ.
На території військово-морської бази в Очакові екіпаж провів серйозну роботу з відновлення буксира, завдяки чому "Яни Капу" перебазувався до Одеси своїм ходом. Тепер на нього чекає продовження ремонтних робіт вже на військово-морській базі "Південь".

"За час перебування на ремонті в Очакові було зроблено чимало, – розповідає тимчасовий виконувач обов’язків командира "Яни Капу" мічман Юрій Будзило. – Відновили ті місця, які пошкодили росіяни під час спроби нас зупинити. Аби буксир знову вийшов у море і міг виконувати поставлені завдання, поновили обладнання, яке розікрали росіяни".
І хоча буксир на переході показав себе з найкращого боку, попереду на нього чекають ремонтні роботи, адже відновлення ще триває.
У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...
Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун. За його словами, після запровадження обмежень на продаж пального на автозаправних ста...