Четвертий Рейх розважається: Держдума РФ замовила підрахунок "шкоди" Криму від "окупації" Україною

На сайті російських держзакупівель було розміщено тендер на виконання так званого дослідження "оцінки збитків", завданих окупованому півострову Крим у період з 1991 по 2014 рік, коли до анексії півострів знаходився під контролем влади України. Заявки на участь у тендері прийматимуть до 27 червня повідомляють Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

Повідомляється, що початкова вартість проведення дослідження складає 10 мільйонів російських рублів (понад 150 тис. доларів США).

Замовником цього дослідження стала Державна дума РФ, яка хоче побачити порівняння соціально-економічного та законодавчого регулювання ключових сфер життя півострів в період СРСР, у складі України та після окупації.

Заявки приймаються до 27 червня 2019 року, а 11 липня за підсумками конкурсу мають обрати виконавця.

Раніше РБК-Україна повідомляло, що Держдума РФ створила групу для оцінки збитку від "української анексії Криму". Голова Державної думи Російської Федерації В'ячеслав Володін заявив про створення спеціальної робочої групи в нижній палаті, яка оцінить збитки від "дій України економіці Кримського півострова", спецгрупу очолить перший віце-спікер Держдуми Іван Мельников.

З архіву ПУ. "Бизнесу п*дец без меня, жена плачет, каждый день говорит, что меня посадят": У мережу злили скандальну переписку нардепа Тищенка (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 14:00

"Слуга" попався на гачок пранкеру, і вилив тому усю душу, як на допиті генпрокурору. "В распоряжении "Страны" оказалась переписка пранкера Джокера от имени генпрокурора Руслана Рябошапки с нардепом Николаем Тищенко - о ситуации внутри фракции, о его пр...

Російські медики були безсилі: Головного засекреченого підводника РФ вбив коронавірус

четвер, 26 листопад 2020, 13:30

Олексій Бурілічев помер 25 листопада в Москві, йому було 62 роки. З жовтня 2005 року і до кінця життя він очолював головне управління глибоководних досліджень Міноборони Росії - один з найбільш засекречених підрозділів російської армії.