Четвертий Рейх розважається: Держдума РФ замовила підрахунок "шкоди" Криму від "окупації" Україною

На сайті російських держзакупівель було розміщено тендер на виконання так званого дослідження "оцінки збитків", завданих окупованому півострову Крим у період з 1991 по 2014 рік, коли до анексії півострів знаходився під контролем влади України. Заявки на участь у тендері прийматимуть до 27 червня повідомляють Патріоти України з посиланням на Крим.Реалії.

Повідомляється, що початкова вартість проведення дослідження складає 10 мільйонів російських рублів (понад 150 тис. доларів США).

Замовником цього дослідження стала Державна дума РФ, яка хоче побачити порівняння соціально-економічного та законодавчого регулювання ключових сфер життя півострів в період СРСР, у складі України та після окупації.

Заявки приймаються до 27 червня 2019 року, а 11 липня за підсумками конкурсу мають обрати виконавця.

Раніше РБК-Україна повідомляло, що Держдума РФ створила групу для оцінки збитку від "української анексії Криму". Голова Державної думи Російської Федерації В'ячеслав Володін заявив про створення спеціальної робочої групи в нижній палаті, яка оцінить збитки від "дій України економіці Кримського півострова", спецгрупу очолить перший віце-спікер Держдуми Іван Мельников.

"2014 покажется детским лепетом": Пропаган**н Путіна пригрозив Україні великою війною

вівторок, 12 листопад 2019, 18:44

Скандальний українофоб, автор ідеї про "русскій мір" Сергій Кургінян заявив, що у 2022 році в Україні нібито неминуче почнеться "громадянська" війна. За його словами, вона має охопити всю територію держави. Нетверезими "прогнозами" пропагандист вибухну...

Хіти тижня. "Звідки ви, дядьку?": Міністр Милованов нарвався на критику через зовнішній вигляд (фото)

вівторок, 12 листопад 2019, 18:30

Чи може публічна особа дозволити собі неохайний вигляд та брудне взуття? Міністр економіки України Тимофій Милованов нарвався на критику в мережі через свій зовнішній вигляд. Так, на своїй сторінці у Facebook Олександр Бабак опублікував фото міністра, ...