Рейтинг Зеленського продовжує "гойдати": Соціологи оприлюднили дані свіжого опитування

Рейтинг президента Володимира Зеленського залишається на невисокому рівні. Дослідження центру Socis "Соціально-політична ситуація в Україні" показало рівень підтримки президента Володимира Зеленського на рівні 36,6 % (якби вибори відбувалися наступної неділі). Про це йдеться у дослідженні, опублікованому на сайті компанії, передають Патріоти України.

Так, за результатами опитування, проведеного з 24 по 30 червня, за Володимира Зеленського готові віддати свої голоси 36,6% виборців (серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором). За його опонента на виборах президента Петра Порошенка готові проголосувати 20,9 % виборців.

"В порівнянні з результатами аналогічних досліджень в березні-травні, рейтинг Зеленського знижується, починаючи з березня, коли за нього були готові проголосувати 40,4% від загальної кількості респондентів. У квітні він становив 31,3%, в травні - 30,4%; в червні - 25,6%", - йдеться в дослідженні.

Рейтинг Порошенка після зниження в квітні, коли за нього були готові проголосувати 10,2% від загальної кількості респондентів, почав зростати: у травні він був 11,2%, в червні - 14,7%.

Поряд з цим зросла кількість електоральних симпатій українців до інших політиків: 16% респондентів підтримали б співголову парламентської фракції "Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка, по 6,9% - лідера партії "Сила і честь" Ігоря Смешка і лідера ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко, 3,1% - радника голови правління НАК "Нафтогаз України" Олену Зеркаль, 2,8% - лідера Радикальної партії Олега Ляшка, 2,2% - режисера Олега Сенцова. 11,3% із загального числа опитаних не брали б участі в голосуванні, а 18,8% не змогли дати відповідь.

"Надзвичайно стурбовані": МЗС України вперше прокоментувало вибори в Білорусі

субота, 15 серпень 2020, 22:59

У МЗС наголосили, що Україна вважає Білорусь особливо близькою країною і готова докласти усіх зусиль, щоб допомогти їй пройти складний етап історії. МЗС України заявило, що офіційно оприлюднені результати виборів президента Білорусі не викликають довір...

Білоруський журналіст заявив про присутність сербських військових у Мінську та Бресті (фото)

субота, 15 серпень 2020, 22:22

Міноборони Білорусі пояснило, що військові з Сербії прилетіли 10 серпня на Армійські міжнародні ігри.​. Він також опублікував фото, зроблені в Мінську та Бресті, на яких нібито зафіксовані бійці Сербського підрозділу спеціальних операцій. "Я провів нев...