"Рехформи" по-новому? З сайту МОЗ у відповідь на критику видалили всю інформацію про Супрун та її команду

Це точно зріла реакція дорослих людей, які взяли на себе зобов’язання розвивати та змінювати країну?

На сайті МОЗ більше немає інформації про колишню в. о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун та членів її команди. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

“Тільки-но дізналися, що з сайту Міністерства охорони здоров’я України зникли всі згадки про нашу команду – мене і моїх заступників – Павла Ковтонюка, Олександра Лінчевського, Ольги Стефанишиної і Романа Ілика”, – йдеться в повідомленні.

За словами Супрун, політичне керівництво МОЗ наказало вилучити всі матеріали про них. Вона зазначила, що при пошуку заголовки знаходяться, проте самих новин не існує. Супрун підкреслила, що інформацію видалили незабаром після того, як на її сторінці з’явився пост із критикою на адресу “дій і бездіяльності” команди Міністерства охорони здоров’я.

“Це дійсно дуже зріла реакція дорослих людей, які взяли на себе зобов’язання розвивати та змінювати країну”, – прокоментувала Супрун ситуацію.

На її думку, незважаючи на видалення інформації, неможливо видалити дії минулого уряду, який ставив пацієнтів у центр уваги, як неможливо зупинити трансформацію медицини в Україні.

“Жодній політичній команді не під силу стерти історію, як і зупинити зміни, час яких прийшов”, – констатувала Супрун.

Хіти тижня. Пов'язана з війною в Лівії? ЗМІ США розповіли цікаві подробиці про українку, яка загинула в літаку МАУ (фото)

понеділок, 27 січень 2020, 17:00

Жінка була директоркою компанії SkyAviaTrans, яка базується в Україні, і співвласницею пов'язаної фірми Volaris Business, зареєстрований офіс якої розташований в Единбурзі (Шотландія). Однією із загиблих пасажирів літака Boeing, який збила іранська рак...

Команда Зеленського проводить політику "детоксикації" Путіна - Єлісєєв

понеділок, 27 січень 2020, 16:59

Команда Зеленського докладає зусиль для проведення міжнародної політики "детоксикації" Путіна. Про це сказав радник п'ятого президента Костянтин Єлісєєв в інтерв'ю журналістам. "Я активно слідкую за зовнішньою політикою президента Зеленського і мушу ск...