"Рекламують, як корм для домашніх тварин": Путін готує росіян до ядерної війни, - ЗМІ

Керівництво Російської Федерації готує населення до ядерної війни. До такого висновку прийшло видання dailymail.co.uk, ґрунтуючись на "тривожних" сигналах з Москви, передають Патріоти України.

Російський лауреат Нобелівської премії Дмитро Муратов попередив, що російська пропаганда переконує своїх громадян, що "ядерна війна — це не погано, і рекламує її, як корм для домашніх тварин". Старше покоління піддається впливу пропаганді, адже вони сприймають Путіна як свого онука, каже журналіст.

"На тутешніх телеканалах ядерну війну та ядерну зброю рекламують так, ніби вони рекламують корм для домашніх тварин. Вони говорять про націлювання на Британію та Францію, про виклик ядерного цунамі, яке змиє Америку. Чому вони це говорять? Щоб люди тут були готові", — сказав він.

Напередодні президент Володимир Путін оголосив про плани розміщення тактичної ядерної зброї в Білорусі, а один із його найближчих помічників Микола Патрушев попередив, що Росія має "сучасну унікальну зброю, здатну знищити будь-якого ворога, зокрема і Сполучені Штати".

Видання також згадує випадок, як один ведучий російського ток-шоу нещодавно запропонував Росії "оголосити будь-яку військову ціль на території Франції, Польщі та Сполученого Королівства законною ціллю".

Як повідомляє ВВС, той же ведучий порадив "зрівняти території стратегічною ядерною зброєю та здійснити пробний запуск або обстріл тактичної ядерної зброї, щоб ні в кого не було ілюзій".

"Дружній вогонь": На Херсонщині окупанти ліквідували роту росіян, які тікали від води

середа, 7 червень 2023, 14:58

Російські кулеметники відкрили "дружній вогонь" та ліквідували інших окупантів, які тікали зі своїх позицій через підтоплення. Про це повідомляє херсонський паблік "Херсон: війна без фейків". За даними каналу, росіяни знищили до роти своїй же товариші...

"Одна з найбільших дамб, зруйнованих в історії воєн": Вчений-гідролог США розповів про наслідки підриву Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 14:50

Руйнування Каховської дамби - одне з найбільших руйнувань водної інфраструктури за всю світову історію воєн, і є справжньою катастрофою, каже відомий американський вчений-гідролог Пітер Глейк, передають Патріоти України. Зокрема, вчені застерігали, що ...