"Релоканти самотні й нікому не потрібні": Медведєв розповів про "келих червоного" та "втрачену вітчизну"

Експрезидент РФ Дмитро Медведєв не вважає, що у випадку зміни нинішнього керівництва цієї країни її населення шкодуватиме з приводу нападу на Україну. Про це він заявив у себе в ТГ-каналі, коментуючи заяви російської політеміграції, передають Патріоти України.

"Будь-який політичний лідер, який спробує змінити дискурс розвитку країни, що виник після 24 лютого 2022 року, буде підданий анафемі як зрадник. Як людина, яка зрадила пам'ять наших громадян, які склали голову в цій війні", - зазначив Медведєв.

На його думку, ніхто з російської еміграції у Європі не має політичного майбутнього у РФ. "Надії на тріумфальне повернення цих діячів немає. Релоканти самотні та нікому не потрібні. Нехай собі живуть, спливаючи жовчю, що накопичилася від злості. Або, під келих червоного, тужливо згадуючи втрачену вітчизну та колишню славу", - додав Дмитро Медведєв.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...