
Експрезидент РФ Дмитро Медведєв не вважає, що у випадку зміни нинішнього керівництва цієї країни її населення шкодуватиме з приводу нападу на Україну. Про це він заявив у себе в ТГ-каналі, коментуючи заяви російської політеміграції, передають Патріоти України.
"Будь-який політичний лідер, який спробує змінити дискурс розвитку країни, що виник після 24 лютого 2022 року, буде підданий анафемі як зрадник. Як людина, яка зрадила пам'ять наших громадян, які склали голову в цій війні", - зазначив Медведєв.
На його думку, ніхто з російської еміграції у Європі не має політичного майбутнього у РФ. "Надії на тріумфальне повернення цих діячів немає. Релоканти самотні та нікому не потрібні. Нехай собі живуть, спливаючи жовчю, що накопичилася від злості. Або, під келих червоного, тужливо згадуючи втрачену вітчизну та колишню славу", - додав Дмитро Медведєв.
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...