Репресивно-корупційна схема. "Сучасні культурні новини України. Замість державної підтримки - тиск СБУ", - Сенцов про обшуки у Центрі Довженка

Замість державної підтримки Центру Довженка - обшуки Служби безпеки України. Про це на сторінці в Facebook режисер і письменник Олег Сенцов, зазначають Патріоти України.

"Сучасні культурні новини України. Замість державної підтримки одного з найуспішніших проєктів у цій сфері, Довженко Центру - обшуки СБУ. Замість просування людини, яка підняла цю інституцію з руїн – її звільнення. І ще вони дивуються, що ніхто не хоче йти працювати міністром культури", - йдеться в дописі Сенцова.

У свою чергу п'ятий президент України Петро Порошенко заявив, що обшуки Служби безпеки України в Довженко-Центрі - спроба його пограбувати або захопити. Про це п'ятий президент України Петро Порошенко заявив на брифінгу в Музеї Івана Гончара.

"Часто-густо малоросійська влада не поділяє думок інтелігенції України... Може, і на щастя, що творча інтелігенція не поділяє думок малоросійської влади. Ми абсолютно не намагалися і не будемо робити нічого політичного тут. Бо мова йде про прекрасне", - прокоментував ситуацію з обшуком ДБР музею політик.

Він додав, що арешт на картини накладено незаконно.

"Ми знаємо, що ці дурниці закінчаться. Ми на це не реагуємо. Дуже іронічно це сприймаємо. Неіронічно я сприймаю сьогоднішні обшуки в Центрі Довженка. Не іронічно я сприймаю факти, коли з січня місяця з державного бюджету жодної копійки не надійшло в Центр Довженка, а вони прийшли з обшуками. Це спроба пограбувати або захопити центр. І політично ми точно будемо стояти на захисті. Думаю, що це дуже небезпечна тенденція, коли всім правоохоронним органам залишили фінансування. Прокуратурі лише збільшили, а в культури забрали", - наголосив Петро Порошенко.

Хіти тижня. "Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Из-за этого в пабликах Донецка и Луганска сейчас тотальная тоска и "зрада", - Береза

п’ятниця, 23 квітень 2021, 2:00

"Итак, Путин закончил обращение к Федеральному собранию. Он не упомянул Украину или ОРДЛО. Но завуалированно сказал о нас и коллективном Западе, говоря о странах, с которыми "отношения в последнее время не складываются, но Россия не хочет сжигать мосты...

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...