Реванш червоної гідри: Симоненко і КПУ подали в суд на Мін'юст

Позивачі просять суд повністю скасувати наказ Мін'юсту, яким було затверджено, що діяльність, найменування та символіка КПУ не відповідають вимогам закону про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного режимів.

Петро Симоненко. Фото: LIGA.net.

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов Петра Симоненка і Комуністичної партії України проти міністерства юстиції. Про це повідомляє прес-служба ОАСК, передають Патріоти України.

Зазначається, що позивачі просять суд повністю скасувати наказ Мін'юсту від 23 липня 2015 року, яким було затверджено, що діяльність, найменування та символіка КПУ не відповідають вимогам закону про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки. Правовий висновок про це зробила комісія з питань дотримання відповідного закону.
У ОАСК пишуть, що зараз суд досліджує матеріали позову і вирішує питання про відкриття провадження в адміністративній справі. У грудні 2015 року суд задовольнив позов Мінюсту і заборонив діяльність КПУ. Партія подала апеляцію, але її розгляд зупинили до рішення Конституційним судом питання про конституційність заборони комуністичної символіки.

"Газовый джекпот, или Как США и Румыния вместе ударили по Путину", - експерт

четвер, 22 серпень 2019, 17:28

"Визит румынского президента в Вашингтон ознаменовал небольшую, но важную победу в американской "Большой газовой игре", - пише у своєму блозі Артем Філіпенко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Будущее Румынии и отношений Румынии с США очень...

Адвокат Трампа зустрічався з помічником Зеленського: Спливли цікаві подробиці

четвер, 22 серпень 2019, 17:12

Адвокат президента США Рудольф Джуліані мав зустріч з помічником президента України Андрієм Єрмаком у Мадриді та кілька разів розмовляв з ним по телефону протягом останніх тижнів. Джуліані підняв дві теми, які цікавлять президента США Дональда Трампа, ...