Реванш у нових обличчях: "Слуга народу" висунув законопроект про скасування люстрації чиновників Януковича

Нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський, котрий Майдан гідності вважає злочином та переворотом, запропонував визнати закон про люстрацію таким, що втратив чинність. Про це йдеться на офіційному порталі ВР, зазначають Патріоти України.

Законопроєкт "Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про очищення влади", зареєстровано та передано на розгляд керівництву 18 жовтня. Текст документу на сайті Ради наразі відсутній.

На своїй сторінці у Facebook Бужанський написав, що 17 жовтня Європейський суд з прав людини визнав положення закону про очищення влади такими, що порушують права людини.

"(ЄСПЛ - ред.) офіційно визнав те, що було абсолютно очевидно усі 5,5 років. Закон про люстрацію - закон про зведення рахунків, закон про заборону професіоналам заважати бездарам, закон про політичне покарання непричетних не за ознакою провини, а за ознакою приналежності. ... Пропоную повернутися до здорового глузду і припинити убогі і принизливі спроби сегрегації, запроваджені законом про люстрацію. Свої пропозиції оформив у законі, який вніс до парламенту. ... На мій погляд, прийшов час перегорнути цю ганебну і нікчемну сторінку", - написав одіозний нардеп.

Хіти тижня. "Ти - г...мно наср...не": Скрипін вщент розірвав Гордона (відео 16+)

понеділок, 25 травень 2020, 19:30

Журналіст натякнув, що Дмитра Гордона може очікувати доля застреленого Олеся Бузини. Роман Скрипін впевнений, що журналіст Гордон вже погрожує територіальній цілісності України та перейшов на бік ворога, зазначають Патріоти України та пропонують вам ос...

Півтори тисячі "вагнерівців" втекли з-під Тріполі - ЗМІ

понеділок, 25 травень 2020, 19:10

Наступ на столицю Лівії московської "маріонетки" Хафтара завершився поразкою. Сили, що підтримують уряд національної згоди (УНЗ) Лівії, заявили, що із зони боїв під Тріполі евакуювали найманців ПВК “Вагнер”, які воюють на боці Лівійської національної а...