Реванш: Зрадник України, який підтримав "ЛНР" і погрожував ЗСУ, зібрався на вибори в Раду (фото, відео)

Колишній народний депутат України від "Партії регіонів" Володимир Струк, який є відкритим поплічником терористів "ЛНР", має намір балотуватися на чергових виборах до Верховної Ради. Відвертий ворог України уникнув будь-якого покарання, навіть незважаючи на те, що він був організатором незаконного "референдуму", написав на своїй сторінці у Facebook український журналіст Денис Казанський, повідомляють Патріоти України.

"Колишній депутат від Партії регіонів Володимир Струк навесні 2014 року особисто створював озброєні загони "ополчення" в селищі Ювілейне Луганської області, обіцяв знищувати українських військових, ходив на зустрічі з Болотовим і Царьовим. Причому, на відміну від інших політиків, які підтримали "Л/ДНР", робив це відкрито і публічно. У вільному доступі відеозаписи його виступу на антиукраїнських мітингах", — розповідає він.

Крім того, підкреслює Казанський 9 травня 2014 року, виступаючи перед "загонами самооборони" в селищі Ювілейне, Струк говорив: "Якщо це буде необхідно, ми захистимо своє місто, свою Луганщину! Не дай Господь тільки нога ступить на землю нашого Донбасу, вони негайно будуть знищені!".

5 травня 2014 року одіозний екс-нардеп був присутній в Луганську на зустрічі з Царьовим і Болотовим, де було вирішено винести на "референдум" питання: "Чи підтримуєте ви Акт про державну самостійність "Луганської народної республіки?".

Журналіст додав, що був упевнений в тому, що Струк втік з України в Росію після подій на Донбасі. Але у 2016 році з'ясувалося, що СБУ не веде проти нього ніяких справ, а сам Струк спокійно працює в Луганській області на окрузі №113. Саме за цим округом восени 2019 року він буде балотуватися до Верховної Ради.

"Зараз займається агітацією — відкриває бювети, розміщує джинсу в ЗМІ. Мрія Струка здійснилася — Луганськ більше не контролюється Україною. Половину Луганської області він відірвати допоміг. Але при цьому сам Струк у "вільному від фашистів" Луганську жити чомусь не хоче. Діти його живуть у Києві, а сам хоче бути не депутатом "народної ради "ЛНР", а депутатом українського парламенту. І ніхто нічого йому не може зробити. Все зійшло з рук", — пише Казанський.

"Причому, Струк — не якийсь там впливовий олігарх з мільярдами. Це заштатний бандюган з 90-х, який володіє пивзаводом у Кремінній. Але навіть проти такого клопа українське правосуддя виявилося безсилим. Навіть цього не змогли залучити до відповідальності, незважаючи на купу доказів. То ж восени чекайте в Раді", — додав він.

Хіти тижня. "Вину за обстрел можно возложить на Путина. А кого винить за позор с эвакуацией и карантином?" - журналістка

четвер, 27 лютий 2020, 5:00

Якби китайського коронавіруса не було, його слід було б вигадати, щоб реальність, в якій ми живемо, звільнилася від міфів і недомовок. "Стыд, пожалуй, главная эмоция последних суток. Стыд всеобъемлющий, как боль всего тела при гриппе - болит везде и не...

Хіти тижня. Історія повторюється: "Как и в 1918 русское государство находится на грани краха", - Чубайс

четвер, 27 лютий 2020, 4:00

Незалежні російські інтернет-публіцисти, що міркують про звірячі вироки у справі "Мережі", згадують сталінський терор 30-х років. А кремлівські пропагандисти, кажучи про зміни в Конституції, підкреслюють історичний і видатний характер майбутніх змін.