Режим Путіна може впасти через мобілізацію: Експерт озвучив можливий сценарій

Протести в Росії через оголошену в країні мобілізацію можуть стати початком зміни влади в РФ, якщо їх очолить "серйозна організаційна сила". Цю роль може взяти на себе Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозревателю" висловив директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський, передають Патріоти України.

"Потрібна серйозна організаційна сила. Я знаю тільки одну таку в Росії – це, як не дивно, ФСБ", – заявив він.

Коментуючи протести, що почалися в РФ 21 вересня, експерт зауважив, що вони не мають лідерів, які готові спрямувати їх у правильне русло, а опозиція, що є, – "кишенькова".

Водночас репресивна машина країни-агресора, як і раніше, сильна. "Протестувальників запакують по в'язницях – і все", – сказав він.

Натомість Сунгуровський переконаний, що саме силові структури мають необхідні важелі для боротьби з путінським режимом. Зокрема, ФСБ.

"Клани, які там сидять, кришують російську економіку. Звичайно, вони незадоволені санкціями. Це перші люди, які незадоволені цим режимом. І у них такі можливості, напевно, є. У них є агентура в регіонах, у всіх організаціях. Від них такого можна очікувати", – запевнив експерт.

Він додав, що навряд чи ФСБ буде безпосередньо залучено до процесу зміни влади, але з цієї структури "можуть йти такі імпульси". Зокрема, вона може залучати свою численну агентуру та впливати на регіональних лідерів підкупом чи шантажем. "Я б на їхньому місці постарався", – зауважив Сунгуровський.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" в профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великобританії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...