Режим Путіна може впасти через мобілізацію: Експерт озвучив можливий сценарій

Протести в Росії через оголошену в країні мобілізацію можуть стати початком зміни влади в РФ, якщо їх очолить "серйозна організаційна сила". Цю роль може взяти на себе Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії. Таку думку в ексклюзивному інтерв'ю "Обозревателю" висловив директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський, передають Патріоти України.

"Потрібна серйозна організаційна сила. Я знаю тільки одну таку в Росії – це, як не дивно, ФСБ", – заявив він.

Коментуючи протести, що почалися в РФ 21 вересня, експерт зауважив, що вони не мають лідерів, які готові спрямувати їх у правильне русло, а опозиція, що є, – "кишенькова".

Водночас репресивна машина країни-агресора, як і раніше, сильна. "Протестувальників запакують по в'язницях – і все", – сказав він.

Натомість Сунгуровський переконаний, що саме силові структури мають необхідні важелі для боротьби з путінським режимом. Зокрема, ФСБ.

"Клани, які там сидять, кришують російську економіку. Звичайно, вони незадоволені санкціями. Це перші люди, які незадоволені цим режимом. І у них такі можливості, напевно, є. У них є агентура в регіонах, у всіх організаціях. Від них такого можна очікувати", – запевнив експерт.

Він додав, що навряд чи ФСБ буде безпосередньо залучено до процесу зміни влади, але з цієї структури "можуть йти такі імпульси". Зокрема, вона може залучати свою численну агентуру та впливати на регіональних лідерів підкупом чи шантажем. "Я б на їхньому місці постарався", – зауважив Сунгуровський.

Російським військовим не вдалося виконати наказ Путіна - ГУР Міноборони

субота, 1 квітень 2023, 16:29

Російська армія не змогла виконати завдання диктатора Володимира Путіна під час так званого "великого наступу". Путін хотів, щоб його війська вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Про це заявив представник Головного управл...

Чи не занадто розкішно для ченця?: Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

субота, 1 квітень 2023, 15:15

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн). . Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн. Спосіб життя Павла зовсім не відповід...