
Під час контрнаступу ЗСУ на Харківщині Путін 9 вересня скликав раду безпеки, де зібралися російські топчиновники. Диктатор розуміє - якщо отримає швидку поразку у війні, то його режим впаде, передають Патріоти України.
Про це 24 каналу розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко. Він припускає, що насамперед на радбезі спробували вияснити, що робити далі у війні проти України. Адже путін та його посіпаки розуміють, що стрімка невдача може буквально "знести" його режим.
У них, ймовірно, виникло питання, який саме плацдарм їм необхідно утримувати – Південний або ж певні ділянки Донбаського. Крім того, надзвичайно важливим для окупантів є Запорізький напрямок. Адже там – прямий шлях ЗСУ до звільнення Криму від росіян.
Коли Запорізька область буде звільнена, це фактично шлях до звільнення лівобережної Херсонщини та початок операції зі звільнення Криму. Настільки масштабне фіаско жодна влада в росії не зможе пережити. Вони розуміють, якщо отримають швидку поразку у війні, то режим путіна впаде. Його змінять найближчі його соратники – пул з ФСБ, зовнішньої розвідки тощо, –
зазначив Коваленко.
Він наголошує, що нікому в росії не потрібен режим невдахи, який отримає поразку у війні. Хоча існує певний варіант, за яким путінські посіпаки звинуватять у всіх бідах ватажків псевдореспублік. Бойовикам можуть "накинути", що вони ввели усіх в оману.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...