Резніков анонсував ще більше "подарунків": Україна отримала нову партію РСЗВ M270 з Великої Британії

В Україну прибула нова партія РСЗВ М270 від Великої Британії. Про це у Twitter повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, передають Патріоти України.

"Велика Британія обіцяла, Велика Британія виконала! В Україну прибули нові РСЗВ М270", - написав Резніков.

Він подякував британцям за підтримку, та наголосив на її важливості для України. "Наша українська армія вміло використає це "поповнення" на полі бою", - запевнив міністр та додав, що незабаром надійде "більше "подарунків".

М270 MLRS (абревіатура від Multiple Launch Rocket System) – це американська 12-зарядна РСЗВ калібру 227 мм із дальністю стрільби звичайними снарядами до 80 км. Це більш важкий та менш мобільний гусеничний "брат" М142 HIMARS. У той же час, М270 MLRS здатна запустити за залп вдвічі більше снарядів.

Установка може бути використана для запуску на відстань до 300 км. оперативно-тактичних балістичних ракет сімейства ATACMS. При цій експериментальній ракеті PrSM здатна "діставати" цілі за 500 км.

Зазначимо, що раніше Британія вже надала Україні три пускові установки, схожі на американські системи HIMARS. Вони також використовують ракети з дальністю до 80 км.

Не*** шастать: Найбільший аеропорт у Польщі більше не пропускатиме росіян

неділя, 25 вересень 2022, 10:59

Від понеділка, 26 вересня, громадянам країни-терористки Росії буде заборонено в'їзд до Польщі через аеропорт Шопена у Варшаві, який є найбільшим у Польщі і в той же час один з найбільших у Центральній Європі. Заборона також поширюється на інші повітрян...

Стало відомо, які країни допомагають Росії проводити псевдореферендуми в Україні

неділя, 25 вересень 2022, 10:56

Білорусь, Сирія, Єгипет, Бразилія, Венесуела, Уругвай, Того та Південно-Африканська Республіка фактично стали співучасниками фейкових референдумів, які Росія проводить на окупованих територіях України. Представники цих країн взялися виконувати роль іно...