Резніков назвав місяць, коли Україна зазнала найбільших втрат у війні, та пояснив чому

Від початку повномасштабної війни українська армія зазнала найбільше втрат у бойових діях у травні. Як пояснив міністр оборони Олексій Резніков, у травні ворог мав найбільшу за усі місяці війни перевагу, особливо на Донбаському напрямку. Тоді вони використовували до тисячі артилерійських снарядів за годину. Про це заявив очільни Міноборони України Олексій Резніков в інтерв'ю BBC, передають Патріоти України.

"Це був шалений тиск, а у нас не було можливості їм відповідати: у нас не було стільки патронів. У травні дійсно до ста хлопців, на жаль, гинули, і до 300-400 були поранені", - заявив він.

Однак, як підкреслив Резніков, картина по полі бою змінилася, як до України прибули гаубиці М777, М109, "Цезарі", Panzerhaubitze. За його словами, що після поставки озброєння від західних партнерів контрбатарейна боротьба відразу знизила інтенсивність вогню. "А як приїхали всім відомі HIMARS - то, ви знаєте, коли ми точно, дуже чітко попадаємо у їхні склади й командні центри, - це починає змінювати картину бою дуже суттєво. І я маю надію на додаткові HIMARS, додаткові М-270 MLRS, які вже три заїхали і будуть ще від наших партнерів", - заявив Резніков.

"На 100% це неможливо": Пролунала тривожна заява про захист українських міст

субота, 27 червень 2026, 11:26

Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...

Стане трохи легше? "Флеш" пояснив, що означає вимкнення ретрансляторів у Білорусі

субота, 27 червень 2026, 9:59

Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...