Резніков назвав місяць, коли Україна зазнала найбільших втрат у війні, та пояснив чому

Від початку повномасштабної війни українська армія зазнала найбільше втрат у бойових діях у травні. Як пояснив міністр оборони Олексій Резніков, у травні ворог мав найбільшу за усі місяці війни перевагу, особливо на Донбаському напрямку. Тоді вони використовували до тисячі артилерійських снарядів за годину. Про це заявив очільни Міноборони України Олексій Резніков в інтерв'ю BBC, передають Патріоти України.

"Це був шалений тиск, а у нас не було можливості їм відповідати: у нас не було стільки патронів. У травні дійсно до ста хлопців, на жаль, гинули, і до 300-400 були поранені", - заявив він.

Однак, як підкреслив Резніков, картина по полі бою змінилася, як до України прибули гаубиці М777, М109, "Цезарі", Panzerhaubitze. За його словами, що після поставки озброєння від західних партнерів контрбатарейна боротьба відразу знизила інтенсивність вогню. "А як приїхали всім відомі HIMARS - то, ви знаєте, коли ми точно, дуже чітко попадаємо у їхні склади й командні центри, - це починає змінювати картину бою дуже суттєво. І я маю надію на додаткові HIMARS, додаткові М-270 MLRS, які вже три заїхали і будуть ще від наших партнерів", - заявив Резніков.

Сценарій розпаду РФ уже не можна ігнорувати: у Німеччині закликали Європу готуватися

четвер, 25 червень 2026, 9:51

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...