
Українські захисники продовжують завдавати втрат російським окупаційним військам. Міністр оборони Олексій Резніков показав філігранну роботу Збройних сил України по ворожому багатоцільовому винищувачу СУ-30, передають Патріоти України.
Відповідне відео він опублікував на своїй сторінці у Facebook. "В листопаді минулого року у Вашингтоні на моє прохання надати Україні Stingers мені відповідали: "Це неможливо". Але вже в січні за згодою США ми отримали від наших друзів – Литви – першу партію ПЗРК", – зазначив міністр.
Він наголосив, що зараз наші Герої нищать цими зенітними ракетними комплексами окупантів.На кадрах видно філігранну роботу 92-ї ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка на Харківщині. "Дякую нашим воїнам за звитягу. Дякую нашим партнерам за підтримку. Те, що вам здається неможливим, – можливе. В майбутньому. Віримо в нашу перемогу!!!" – додав Резніков.
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...