
Українські захисники продовжують завдавати втрат російським окупаційним військам. Міністр оборони Олексій Резніков показав філігранну роботу Збройних сил України по ворожому багатоцільовому винищувачу СУ-30, передають Патріоти України.
Відповідне відео він опублікував на своїй сторінці у Facebook. "В листопаді минулого року у Вашингтоні на моє прохання надати Україні Stingers мені відповідали: "Це неможливо". Але вже в січні за згодою США ми отримали від наших друзів – Литви – першу партію ПЗРК", – зазначив міністр.
Він наголосив, що зараз наші Герої нищать цими зенітними ракетними комплексами окупантів.На кадрах видно філігранну роботу 92-ї ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка на Харківщині. "Дякую нашим воїнам за звитягу. Дякую нашим партнерам за підтримку. Те, що вам здається неможливим, – можливе. В майбутньому. Віримо в нашу перемогу!!!" – додав Резніков.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...