
Українські захисники продовжують завдавати втрат російським окупаційним військам. Міністр оборони Олексій Резніков показав філігранну роботу Збройних сил України по ворожому багатоцільовому винищувачу СУ-30, передають Патріоти України.
Відповідне відео він опублікував на своїй сторінці у Facebook. "В листопаді минулого року у Вашингтоні на моє прохання надати Україні Stingers мені відповідали: "Це неможливо". Але вже в січні за згодою США ми отримали від наших друзів – Литви – першу партію ПЗРК", – зазначив міністр.
Він наголосив, що зараз наші Герої нищать цими зенітними ракетними комплексами окупантів.На кадрах видно філігранну роботу 92-ї ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка на Харківщині. "Дякую нашим воїнам за звитягу. Дякую нашим партнерам за підтримку. Те, що вам здається неможливим, – можливе. В майбутньому. Віримо в нашу перемогу!!!" – додав Резніков.
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...