
Українські захисники продовжують завдавати втрат російським окупаційним військам. Міністр оборони Олексій Резніков показав філігранну роботу Збройних сил України по ворожому багатоцільовому винищувачу СУ-30, передають Патріоти України.
Відповідне відео він опублікував на своїй сторінці у Facebook. "В листопаді минулого року у Вашингтоні на моє прохання надати Україні Stingers мені відповідали: "Це неможливо". Але вже в січні за згодою США ми отримали від наших друзів – Литви – першу партію ПЗРК", – зазначив міністр.
Він наголосив, що зараз наші Герої нищать цими зенітними ракетними комплексами окупантів.На кадрах видно філігранну роботу 92-ї ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка на Харківщині. "Дякую нашим воїнам за звитягу. Дякую нашим партнерам за підтримку. Те, що вам здається неможливим, – можливе. В майбутньому. Віримо в нашу перемогу!!!" – додав Резніков.
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...