Резніков прокоментував чутки про свою відставку

Міністр оборони України Олексій Резніков прокоментував інформацію про свою можливу відставку. На запитання про те, що ходять чутки про те, що він начебто збирається залишити посаду, Резніков, зокрема, відповів, що теж читає Telegram-канали, передають Патріоти України.

"Судячи з чуток, звучать різні, навіть Мінстратпром, Офіс президента і так далі - багато таких цікавих пропозицій. Моя відповідь дуже проста... Коли я став вперше на публічну службу, - це 2014 рік, секретар Київської міської ради, - я відразу всім сказав: жоден чиновник не вічний у кріслі... Тому будь готовий в будь-який момент, що цей етап завершиться", - сказав він на прес-конференції.

Резніков додав, що рішення, бути чи не бути йому міністром оборони, згідно з Конституцією, ухвалює президент. "Він дає подання на призначення, а Верховна Рада призначає. Тому тільки за рішенням президента України я буду ухвалювати ті чи інші рішення, а далі буду, знову ж таки, робити те, що мені запропонує президент України", - зазначив урядовець.

Він зауважив, що робитиме все заради перемоги України. "Мій фах, як мінімум, юриста, дає мені можливість думати оптимістично, що я точно знайду собі цікавий проект, який дозволить нам не просто перемогти у цій війні, а ще й потім покарати військово-політичне керівництво Російської Федерації", - сказав Резніков.

Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...