Резніков розповів, як змінилася тактика російських військ після призначення Суровікіна

Командувач російськими окупантами Сергій Суровікін використовує терористичні тактики проти цивільного населення. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Рєзніков, передають Патріоти України.

Резніков в інтерв'ю Reuters повідомив, що Суровікін слідує «доктрині терористів» влаштовуючи масовані бомбардування мирних жителів та об'єктів критичної інфраструктури. Він заявив, що армія РФ під командування Суровікіна, схоже, стала дисциплінованішою, а тактика військ РФ після його призначення змінилася.

"Він використовує терористичні тактики проти цивільного населення та об'єктів інфраструктури з використанням крилатих ракет, реактивних снарядів та безпілотників, спеціальних іранських безпілотників", - сказав він.

Резніков зазначив, що окупанти тепер не запускають по Україні одну-дві ракети, як раніше, а використовують «по 40 ракет на день і потім чекають».

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...