Резніков вперше відреагував на відмову Байдена передати Україні F-16

Джо Байден під час розмови з журналістами сказав, що Штати не передаватимуть Україні винищувачі F-16. Олексій Резніков відреагував на заяву лідера США. Наразі Резніков перебуває у Парижі. Зокрема, до французької столиці міністр оборони прибув, щоб обговорити передання Україні винищувачів F-16, інформують Патріоти України.

Резніков розповів, що кожна допомога Україні переживала 5 етапів:

  • "Ні";
  • "Обговорімо і вивчимо можливості";
  • "Готуймо екіпаж";
  • "Прибуття".

"Так було з HIMARS, з тими самими Bradley. Пригадайте історію з німецькими Leopard, теж спочатку було "Ні", а тепер у нас танкова коаліція. Тому я вірю в наступну "Літакову коаліцію", – заявив Резніков.

Міністр оборони додав, що для цього потрібен лідер. Резніков зауважив, що саме тому він прибув до Парижа.

Байден проведе розмову з Зеленським

Байден заявив, що вже невдовзі проведе розмову з Володимиром Зеленським. Темою стануть запити України щодо зброї. Дату розмови президент США наразі не оприлюднив. Про те, що США не надаватимуть Україні винищувачі, Байден сказав під час розмови з журналістами.

В армії РФ великі проблеми зі ствольною артилерією - запаси САУ 2С5 "Гіацинт-С" майже вичерпані

неділя, 24 вересень 2023, 17:30

Із 94-го арсеналу ГРАУ МО РФ в Омську вже забрали майже половину САУ 2С5 "Гіацинт-С". Їх залишилося лише 155 із 298. Про це повідомив OSInt-дослідник High_marse, передають Патріоти України. Водночас важливо зазначити, що в усіх, окрім 4 САУ, що залиши...

Перевдягаються у форму ЗСУ: Окупанти намагаються прорватися на Таврійському напрямку - речник сил оборони

неділя, 24 вересень 2023, 16:02

Збройні сили України фіксують випадки, коли росіяни перевдягаються в українську військову форму і у такому вигляді ведуть бойові дії. Ворог намагається наступати на Таврійському напрямку. Про це повідомив в ефірі телемарафону "Єдині новини" поінформува...