Резніков висловився, щодо планів демобілізації українців, котрі прослужили повний рік

Крім цього у Верховній Раді обговорюють ініціативу часткової демобілізації щодо тих, хто за віком і станом здоров'я не може у повній мірі продовжувати службу

Міністр оборони Олексій Резніков у ефірі телемарафону відреагував на петицію щодо демобілізації людей, які служать понад рік. На його думку це дуже нашкодить обороноздатності України.

Пряма мова Резнікова: "Моя персональна думка – ця петиція не зовсім на користь обороноздатності країни.

На сьогодні Конституція говорить про обов’язок кожного громадянина боронити свою землю.

Питання піти відпочивати, коли війна ще не закінчилася і перемога попереду, мені здається, це трохи дивний підхід.

У парламенті є конструктивніший підхід, проєкт закону, який ми підтримуємо – можливість надання відпусток певний період часу, можливість відпочити, перепочити та переключитися.

Щодо демобілізації – уявіть собі, сьогодні у нас під багнетом близько мільйона людей. Уявіть, мільйон відпустити, мільйон набрати, а навчити їх, підготувати? Для мене це дуже дивно звучить, не розумію авторів цієї петиції".

Петиція набрала 25 тисяч голосів за три місяці.

Автор пропонує обмежити термін мобілізації кожної окремої людини, а також гарантувати відстрочку від наступної мобілізації для людей, які відслужили рік.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: