Резніков заперечує "хотєлки" Козака: Представники України і Росії на берлінській зустрічі "нормандської четвірки" зробили різні заяви щодо виборів на Донбасі

Заступник керівника Адміністрації президента Росії Дмитро Козак після зустрічі радників глав держав "нормандської четвірки" в Берліні 11 вересня сказав, що українська сторона нібито погодилася на те, що Верховна Рада перегляне постанову, згідно з якою вибори в ОРДЛО і анексованому Криму не проводитимуться.

"Домовилися про те, що найближчим часом Рада розгляне проект постанови, що коректує ту постанову, яка була ухвалена 15 липня", – сказав представник Путіна.

Зі свого боку глава української делегації, віцепрем'єр Олексій Резніков заявив, що такої обіцянки на зустрічі вони не давали. Резніков додав, що це було б втручанням у суверенітет українського парламенту.

"Ніхто не брав на себе обговорювати компетенції українського парламенту або втручатися в його суверенітет", – сказав віцепрем'єр в коментарі "РБК-Україна".

При цьому він зазначив, що наприкінці липня в парламенті була зареєстрована пропозиція щодо коригування постанови про місцеві вибори і російська сторона про це поінформована.

"Вони проінформовані, що є ініціатива українських депутатів, самостійна ініціатива, не пов'язана ні з чийого позицією. Ця ініціатива, якщо я не помиляюся, була запропонована після початку режиму припинення вогню, її можна перевірити на сайті ВР. Ані Козак, ані інші політичні радники не збираються втручатися в суверенітет парламенту", – сказав Рєзніков.

"Як мене ця армія за***ла разом з державою ***ною": Окупант бідкається мамі, що з війни в Україні ніяк не можна втекти

субота, 28 травень 2022, 14:40

Російські військові, які ще донедавна сильно хотіли воювати проти України, шукають шляхів відступу. Рідним вони продовжують скаржитися на те, що втекти з армії просто неможливо. Про це свідчить одна з перехоплених розмов окупанта з його матір'ю, переда...

Загроза ядерного удару по Україні, Литві та Польщі: Історик розповів, чому Путін досі формально не анексував Білорусь

субота, 28 травень 2022, 14:26

Російська Федерація досі формально не поглинула Білорусь, оскільки російський президент Володимир Путін хоче перекинути на білоруську територію ядерну зброю і звідти атакувати Європу. Влада РФ може завдати удару по Україні, Литві чи Польщі. Про це розп...