Резніков заперечує "хотєлки" Козака: Представники України і Росії на берлінській зустрічі "нормандської четвірки" зробили різні заяви щодо виборів на Донбасі

Заступник керівника Адміністрації президента Росії Дмитро Козак після зустрічі радників глав держав "нормандської четвірки" в Берліні 11 вересня сказав, що українська сторона нібито погодилася на те, що Верховна Рада перегляне постанову, згідно з якою вибори в ОРДЛО і анексованому Криму не проводитимуться.

"Домовилися про те, що найближчим часом Рада розгляне проект постанови, що коректує ту постанову, яка була ухвалена 15 липня", – сказав представник Путіна.

Зі свого боку глава української делегації, віцепрем'єр Олексій Резніков заявив, що такої обіцянки на зустрічі вони не давали. Резніков додав, що це було б втручанням у суверенітет українського парламенту.

"Ніхто не брав на себе обговорювати компетенції українського парламенту або втручатися в його суверенітет", – сказав віцепрем'єр в коментарі "РБК-Україна".

При цьому він зазначив, що наприкінці липня в парламенті була зареєстрована пропозиція щодо коригування постанови про місцеві вибори і російська сторона про це поінформована.

"Вони проінформовані, що є ініціатива українських депутатів, самостійна ініціатива, не пов'язана ні з чийого позицією. Ця ініціатива, якщо я не помиляюся, була запропонована після початку режиму припинення вогню, її можна перевірити на сайті ВР. Ані Козак, ані інші політичні радники не збираються втручатися в суверенітет парламенту", – сказав Рєзніков.

"Думаю, що будуть спроби прив'язати Медведчука до Порошенка", - ексгенпрокурор Рябошапка

неділя, 16 травень 2021, 18:44

Президент України Володимир Зеленський є прихильником швидких і ефектних рішень. Нині вся увага країни прикута до справи проросійського лідера ОПЗЖ та кума Путіна Віктора Медведчука. Хто може бути наступним – читайте в наступній частині інтерв'ю з ексг...

"Усе звалити на Степанова не вдасться, він і гавкнути не смів, коли ви забрали гроші з "ковідного фонду": Порошенко жорстко звернувся до влади

неділя, 16 травень 2021, 16:32

Він наголосив на необхідності повного аудиту витрат мільярдів гривень з антиковідного фонду. "Нещодавно були оприлюднені цифри Національної академії наук, які кажуть, що смертність в Україні від ковіду становить не 50, а 140 тисяч людей. 140 тисяч житт...