Резолюція ПАРЄ: "Росія не отримає того, що вона хоче. Тому що Скабєєва тут репетує, як і кожного разу, після кожної поразки Росії, як це було в жовтні, як це було в січні", - Ар'єв

Видимість перемоги Москви, насправді не є перемога

Голова делегації Верховної Ради України в ПАРЄ Володимир Ар'єв, коментуючи проросійську резолюцію Асамблеї, заявив, що Російська Федерація не отримає того, що вона хоче, зазначають Патріоти України.

"Я можу сказати, що, швидше за все, те, що зараз відбувається, Росія точно не отримає того, що вона вимагає. А вимагає вона знищення процедури запровадження санкцій і знищення процедури моніторингу. Цього не відбудеться", - сказав Ар'єв.

Він також зазначив, що Російська Федерація заборгувала ПАРЄ не 32 мільйони євро, а вдвічі більше.

"Сьогодні ми говорили з кандидаткою на генерального секретаря. Вибори генсека Ради Європи відбудуться у червні. Хорватська міністр закордонних справ, пані Бурич, вона сказала, що є план на 46 країн, навіть у такому вигляді. Доведеться, очевидно, проводити скорочення деяких програм, можливо, скорочення штату, можливо, оптимізацію. Є дуже багато речей. Але план на 46 країн вже, як вона нам сказала на зустрічі з нашою делегацією, існує. І ми, вочевидь, будемо свідками того, як будуть далі розвиватися події", - додав Ар'єв.

На його думку, Росію не виключать з Ради Європи, бо для цього потрібно, щоб всі інші 46 країн проголосували одноголосно.

"Очевидно, що Вірменія, Сербія будуть проти такого розвитку події. Можливо, й Німеччина… Вони бояться, щоб Росія з-під юрисдикції Європейського суду з прав людини. Але, тим не менше, тоді вже будуть вирішувати, яким чином компенсовувати витрати, і ці вже речі будуть відповідним чином зафіксовані вже після червневої сесії і після того, як в червні відбудеться засідання комітету міністрів з цього приводу. Але я хочу підкреслити найголовніше – Росія не отримає того, що вона хоче. Тому що Скабєєва тут репетує, вочевидь, як і кожного разу, після кожної поразки Росії, як це було в жовтні, як це було в січні", - завершив Ар'єв.

Всіх на всіх: Очільник ГУР Міноборони розповів про підготовку нового обміну полоненими з Росією

середа, 28 вересень 2022, 22:29

Україна не припиняє роботу над тим, щоб організувати новий обмін полоненими з Росією. З РФ тривають перемовини щодо обміну "всіх на всіх". Про це розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов під час зустрічі з пред...

Досягнення путінської мобілізації: Під Москвою підпалили чергову будівлю місцевої адміністрації (фото)

середа, 28 вересень 2022, 22:15

Підпал трапився у підмосковному селищі Білоомут 26 вересня. Про це повідомляють російські телеграм-канали, передають Патріоти України. Черговий підпал стався 26 вересня близько 3 години ночі. Невідомий підійшов до будівлі адміністрації підмосковного се...