Резолюція ПАРЄ: "Росія не отримає того, що вона хоче. Тому що Скабєєва тут репетує, як і кожного разу, після кожної поразки Росії, як це було в жовтні, як це було в січні", - Ар'єв

Видимість перемоги Москви, насправді не є перемога

Голова делегації Верховної Ради України в ПАРЄ Володимир Ар'єв, коментуючи проросійську резолюцію Асамблеї, заявив, що Російська Федерація не отримає того, що вона хоче, зазначають Патріоти України.

"Я можу сказати, що, швидше за все, те, що зараз відбувається, Росія точно не отримає того, що вона вимагає. А вимагає вона знищення процедури запровадження санкцій і знищення процедури моніторингу. Цього не відбудеться", - сказав Ар'єв.

Він також зазначив, що Російська Федерація заборгувала ПАРЄ не 32 мільйони євро, а вдвічі більше.

"Сьогодні ми говорили з кандидаткою на генерального секретаря. Вибори генсека Ради Європи відбудуться у червні. Хорватська міністр закордонних справ, пані Бурич, вона сказала, що є план на 46 країн, навіть у такому вигляді. Доведеться, очевидно, проводити скорочення деяких програм, можливо, скорочення штату, можливо, оптимізацію. Є дуже багато речей. Але план на 46 країн вже, як вона нам сказала на зустрічі з нашою делегацією, існує. І ми, вочевидь, будемо свідками того, як будуть далі розвиватися події", - додав Ар'єв.

На його думку, Росію не виключать з Ради Європи, бо для цього потрібно, щоб всі інші 46 країн проголосували одноголосно.

"Очевидно, що Вірменія, Сербія будуть проти такого розвитку події. Можливо, й Німеччина… Вони бояться, щоб Росія з-під юрисдикції Європейського суду з прав людини. Але, тим не менше, тоді вже будуть вирішувати, яким чином компенсовувати витрати, і ці вже речі будуть відповідним чином зафіксовані вже після червневої сесії і після того, як в червні відбудеться засідання комітету міністрів з цього приводу. Але я хочу підкреслити найголовніше – Росія не отримає того, що вона хоче. Тому що Скабєєва тут репетує, вочевидь, як і кожного разу, після кожної поразки Росії, як це було в жовтні, як це було в січні", - завершив Ар'єв.

"Ноги схожі на сірники, втрачає вагу": Путін перебуває під дією сильних наркотиків, - Соловей

субота, 1 квітень 2023, 10:30

Російський диктатор Володимир Путін знаходиться під дією сильних наркотиків. Він вживає "дуже сильні стимулятори" через погіршення стану здоров'я. Про це заявив російський політолог, колишній професор Московського інституту міжнародних відносин, в яком...

"Київ підвищив ставку": Зустріч Сі Цзіньпіна і Зеленського відбудеться скоро, у Пекіна дедлайн, - експерт

субота, 1 квітень 2023, 10:27

Зустріч Сі Цзіньпіна і Володимира Зеленського може відбутися на одному з ініційованих Китаєм заходів, заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.В інтерв'ю "Главреду" він не виключив, що це може бути розширене он...