
На евакуацію загиблого під Горлівкою розвідника вирушила група у складі дев'яти військовослужбовців, однак вони потрапили в потрійну засідку. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.
Він уточнив, що внаслідок обстрілу загинуло двоє людей, в тому числі медик. "Про евакуацію тіла домовлялися через ОБСЄ і СЦКК. Домовилися. Бойовики погодилися. Для евакуації вийшла група з дев'яти наших військових разом з представником СЦКК. Під гарантії ОБСЄ. Всі були в білих шоломах і спеціальних жилетах", – написав журналіст.
За словами Цаплієнка, український військовослужбовців почали обстрілювати з трьох сторін. "Всі потрапили в потрійну засідку. Групу, незважаючи на всі гарантії, почали обстрілювати з трьох сторін. Двоє наших людей, один з яких медик, загинули на місці", – уточнив він.

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...