
На евакуацію загиблого під Горлівкою розвідника вирушила група у складі дев'яти військовослужбовців, однак вони потрапили в потрійну засідку. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.
Він уточнив, що внаслідок обстрілу загинуло двоє людей, в тому числі медик. "Про евакуацію тіла домовлялися через ОБСЄ і СЦКК. Домовилися. Бойовики погодилися. Для евакуації вийшла група з дев'яти наших військових разом з представником СЦКК. Під гарантії ОБСЄ. Всі були в білих шоломах і спеціальних жилетах", – написав журналіст.
За словами Цаплієнка, український військовослужбовців почали обстрілювати з трьох сторін. "Всі потрапили в потрійну засідку. Групу, незважаючи на всі гарантії, почали обстрілювати з трьох сторін. Двоє наших людей, один з яких медик, загинули на місці", – уточнив він.

У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...