
На евакуацію загиблого під Горлівкою розвідника вирушила група у складі дев'яти військовослужбовців, однак вони потрапили в потрійну засідку. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.
Він уточнив, що внаслідок обстрілу загинуло двоє людей, в тому числі медик. "Про евакуацію тіла домовлялися через ОБСЄ і СЦКК. Домовилися. Бойовики погодилися. Для евакуації вийшла група з дев'яти наших військових разом з представником СЦКК. Під гарантії ОБСЄ. Всі були в білих шоломах і спеціальних жилетах", – написав журналіст.
За словами Цаплієнка, український військовослужбовців почали обстрілювати з трьох сторін. "Всі потрапили в потрійну засідку. Групу, незважаючи на всі гарантії, почали обстрілювати з трьох сторін. Двоє наших людей, один з яких медик, загинули на місці", – уточнив він.

Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...
За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...