Резонанс тижня. Попрощалася, цілуючи покійного в губи: Ганна Скороход обурила своїм вчинком рідних Антона Полякова (відео)

На похоронах народного депутата України Антона Полякова, які пройшли сьогодні в Чернігові, трапився неприємний інциндент, повідомляють Патріоти України.
Разом з рідними і близькими покійного приїхала попрощатися з Поляковим і його колега по Верховній Раді Ганна Скороход. Вона привезла величезний похоронний вінок, на якому було написано, що Скороход шалено кохає померлого Антона Полякова.

Більш того, коли жінка підійшла попрощатися з Поляковим, то поцілувала його в губи. Цей вчинок викликав сильне обурення у рідних померлого, тому що Антон Поляков був офіційно одружений із іншою.

Догоджає Х**лу, як може: Лукашенко визнав Крим російським і анонсував поїздку на півострів

вівторок, 30 листопад 2021, 17:23

Олександр Лукашенко заявив про те, що визнає захоплений РФ Крим російською територією. В інтерв'ю РІА Новості він підкреслив, що окупований півострів вже став російським, зазначають Патріоти України. За словами Лукашенка, Крим де-факто і де-юре став ро...

Покарали ще й наукового працівника: У Іллі Киви відібрали науковий ступінь

вівторок, 30 листопад 2021, 16:56

У нардепа від "ОПЗЖ" Іллі Киви відібрали присуджений науковий ступінь кандидата наук. Про це у Facebook заявила народна депутатка з фракції "Слуга народу", голова підкомітету з питань вищої освіти Верховної Ради Юлія Гришина, зазначають Патріоти Україн...